کار وحشتناک زن برهنه و خیر بر فراز برج (عکس)

0

گیگر:

جزئیاتی از اقدام وحشتناک یک زن خیر و برهنه بر فراز برج پزشکان !!!

 

 

مطالب مرتبط؛ لطفا برای مشاهده روی لینک های زیر کلیک کنید

شوکه شدن همه از زن برهنه ای در مترو! (عکس)

مردی که زن برهنه اش را برای تنبیه بفروش گذاشت و در شهر گرداند! عکس

زن نیمه برهنه ایرانی در نمایشگاه بونسکو! (عکس)

این دختر مشهور عکس های برهنه اش را فروخت!

توهین گران ترین مدل زن برهنه جهان به اسلام (عکس)

برهنه شدن این زن برای راحتی مردم !! عکس

وجود زن برهنه ای در دانشگاه ایران +عکس

 

 

بانوی خیر 53 ساله دست به خودکشی زده است.خانم خیر جهت لیفتینگ صورت از هنگ کنگ به لوس آنجلس مراجعه می نماید اما پس از 13 ساعت تحمل عمل جراحی دچار روان پریشی شده و از برج 12 طبقه در حالی که برهنه شده است خود را به پایین پرتاب می نماید.

 

حدود چند هفته پیش در 22 ژانویه خانمی خود را از ساختمان پزشکان به پایین پرتاب می نماید. به گزارش سایت سرگرمی نازوب اما در انزمان مشخصات خانم به صورت ناشناس گزارش می گردد.اما روز چهارشنبه پزشک قانونی ضمن تایید خودکشی خانم ساندرا دوریول D’Auriol اظهار نمود هیچ گونه ابهامی در خصوص خودکشی خانم وجود ندارد و کسی در این قتل دخیل نبوده است.

 

خانم ساندرا در 22 ژانویه جهت لیفتینگ به نزد دکتر متخصص زیبایی به نام برایان نوک در ساختمان بورلی هیلز لوس انجلس مراجعه می نماید.پس از 13 ساعت عمل جراحی هنگامی که خانم از مطب بیرون می اید دچار روان پریشی شده و با پرستار دکتر درگیر می گردد.

 

 

 

کار وحشتناک زن برهنه و خیر بر فراز برج (عکس)

 

 

سپس در حالی که لباسهای خود را بیرون می اورد از پله های برج بالا رفته و لب برج دقایقی برهنه خود را نشان می دهد.عابران پیاده ضمن گزارش به پلیس نیروهای و گروه امداد و نجات سریعا عازم محل می شوند.

 

پلیس هر چقدر تلاش می نماید با صحبت کردن او را ارام نماید اثر بخش نیست و در نهایت خانم خود را از فراز برج 12 طبقه به پایین پرتاب می نماید.خانم ساندرا در هندوستان از والدین بریتانیایی متولد می شود و در رشته طراحی طلا و جواهرات فعالیت می نماید.

 

به گفته برخی از دوستان خانم طلا و جواهرات دوریول مشهور است.خانواده خانم ساندرا ضمن اظهار تاسف از حادثه بوجود امده گفتند بسیاری از دوستان او از سرتاسر جهان به روشهای مختلف پیام تسلیت خود را فرستاده اند.

 

کار وحشتناک زن برهنه و خیر بر فراز برج (عکس)

 

خانم متاهل صاحب سه فرزند می باشد که به گفته دوستانش فردی ارام و خیر بوده است.او در هنگ کنگ موسسه خیریه به نام Child Welfare Scheme را جهت کمک به بچه های فقیر نپال تاسیس می نماید.زین ویلیامز مدیر سازمان خیریه می گوید ما یکی از بهترین دوستان خود را از دست دادیم.او الگوی همه ما بود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید