کامپیوتکس 2016:آمپلی فایر گرافیکی PowerColor

0

کامپیوتکس 2016:آمپلی فایر گرافیکی PowerColor

همانطور که حدس می زدیم،آمپلی فایرهای کارت گرافیک نیز در کامیپیوتکس خودنمایی کردند.اما اینبار برندی که چندان انتظار فعالیت آن در این حوزه را نداشتیم. PowerColor به همراه چند محصول جدید و جذاب در کامپیوتکس 2016 حضور یافته است که آمپلی فایر گرافیکی یکی از آنها است.

 

PowerColor در کامپیوتکس 2016 محصول جدید خود به نام DEVIL BOX را معرفی کرده است. PowerColorکه از سال 1997 در این زمینه فعالیت دارد،اینبار با یک سخت افزار جدید و بر مبنی تکنولوژی AMD XConnect ظاهر شده است.AMD چندی پیش فناوری XConnect را به همراه ریزر راه اندازی کرد.بدین ترتیب که لپ تاپ،مینی کامپیوتر و برخی کامپیوترهای مشابه قادر به استفاده از آمپلی فایر های گرافیکی مجزا گردند.هم اکنون پاور کالر به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکای تجاری AMD،محصول جدید خود را معرفی کرده است.

فناوری XConnect در یک تعامل با گروه ThunderboltTM از اینتل اتفاق افتاد.همانطور که می دانید،پورت Thunderbolt دارای امکانات بی شماری است.این باکس که با اینترفیس ThunderboltTM 3 سازگاری کامل دارد،می تواند پهنای باند حداکثر 40 گیگابیت در ثانیه را برای حالت کابل کشی فراهم سازد.علاوه بر آن کارت گرافیک هایی با حداکثر توان 375 وات درون آن قابل نصب هستند.یک منبع تغذیه 500 واتی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.هر چند که کاربران قادر به تعویض کارت گرافیک در این آمپلی فایرها هستند،اما پاور کالر طیف عظیمی از کارت گرافیک های انویدیا و AMD را برای نصب درون آنها در نظر گرفته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید