کامپیوتکس 2016:از کارت گرافیک های Inno3D چه خبر؟

0

کامپیوتکس 2016:از کارت گرافیک های Inno3D چه خبر؟

کمپانی Inno3D نیز تا پیش از آغاز رسمی نمایشگاه کامپیوتکس 2016،تصاویر و اطلاعات محدودی از کارت گرافیک های مبتنی بر پاسکال خود را منتشر کرده بود.اما امروز در اوایل دومین روز از نمایشگاه کامپیوتکس 2016،شاهد به نمایش گذاشتن جدید کارت گرافیک ها هستیم.با ما همراه باشید.

 

GTX 1070 Gaming OC

اولین تصاویر از این کارت گرافیک نشان می دهد که Inno3D از یک برد مرجع برخوردار بوده و تغذیه آن توسط یک رابط 8 پین تامین می گردد.در نتیجه نمی توان انتظار یک اورکلاک بسیار بالا و بیشتر از مقادیر مرجع را داشت.

GTX 1070 iChill X3

این محصول نیز از ترکیب یک رابط 8 و 6 پین تغذیه می شود.خنک کننده iChill X3 نیز برای تهویه آن در نظر گرفته شده است.یک PCB قدرتمند،به همراه مدار فاز حرفه ای برای حمایت از اورکلاک کارخانه تدارک دیده شده است. iChill X3 به کاربران این امکان را می دهد که به وسیله باز کردن آن،قادر به تمیز کردن قطعات داخل باشند.این کارت گرافیک پس از ماه ژوئن روانه بازار می گردد.تصویر تیتر.

Inno3D Liquid-cooled GTX 1080 iChill Black

Inno3D علاوه بر آن،یک کارت گرافیک GTX1080 با کولر ترکیبی (هیبریدی) را نیز به نمایش گذاشته است.این محصول بر اساس PCB انویدیا تولید گشته و امکان دارد در مرحال بعد شاهد یک PCB سفارشی باشیم.در نتیجه تغذیه آن نیز بر اساس رابط 8 پین است.یک رادیاتور 120 میلی متری در قسمت خنک کننده مایع و یک دمنده 70 میلی متری بر روی کارت گرافیک،آرایش لازم برای کاهش دما هستند.کاهش دما از کارت گرافیکی که کمی بیش از 180 وات توان حرارتی دارد.ظاهرا دمنده 70 میلی متری،به همراه یک هیت سینک ساده،بیشتر بر روی تهویه تراشه های حافظه تمرکز دارند.این محصول می تواند از نظر سطح کاهش دما،حتی بالاتر از GTX 1080 iChill X4 قرار گیرد.هر چند که نباید فراموش کرد GTX 1080 iChill X4 اورکلاک شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید