کامپیوتکس 2016:کارت گرافیک های جدید دل کاربران را برده اند!

0

کامپیوتکس 2016:کارت گرافیک های جدید دل کاربران را برده اند!

نمایشگاه کامپیوتکس 2016 همچنان ادامه دارد و هر لحظه شاهد مطالب و اخبار بیشتری در این زمینه هستیم.اما هم اکنون وقت را غنیمت دانسته و به سراغ کارت گرافیک های جدیدی می رویم که پس از روز اول به نمایش درآمده اند.با ما همراه باشید.

 

Colorful

کالرفول اینبار با کارت گرافیک های عجیب وارد میدان شده است.تا پیش از آن،کارت گرافیک  ماژولار این کمپانی تحت برند igame را برای شما عزیزان معرفی کرده بودیم.اما کالرفول،این برند چینی،قصد غافلگیری کاربران را دارد تا بدین وسیله سری در سرها درآورد.در ادامه شاهد کارت گرافیک سفارشی این کمپانی تحت سیلیکون GTX1080 هستیم.این کارت گرافیک به یک خنک کننده مایع مجهز شده است!

اما اینبار خبری از رادیاتورهای خارجی (External) نیست.تمامی سامانه خنک کننده درون کارت گرافیک کار گذاشته شده است.این کارت گرافیک یک ایده دیوانه وار و جذاب است؛چرا که علاوه بر سیستم خنک کننده،ظاهر آن نیز بسیار متفاوت است.

GeForce GTX 1080 iGame TOP

این کارت گرافیک نیز تولید کمپانی کالرفول بوده و دارای یک PCB سفارشی،اورکلاک پیش فرض و دو کانکتور 8 پین تغذیه است.یک خنک کننده ماژولار به همراه توانایی تنظیمات اضافی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.کالرفول یک کارت گرافیک GTX1080 دیگر را نیز به همراه مشخصاتی کمی پایین تر اما به همراه دو کانکتور 8 پین تغذیه،تولید کرده و به نمایش گذاشته است.این کارت گرافیک با قیمت پایین تر و با نام Colorful GeForce GTX 1080 iGame روانه بازار خواهد شد.

EVGA

کمپانی EVGA نیز تا کنون 3 کارت گرافیک جدید خود را معرفی کرده است.اما برترین مدل هایی که دل کاربران را برده است،GTX 1080 FTW و EVGA GTX 1080 HYBRID است. GTX 1080 FTWدارای یک PCB سفارشی،هیت سینک پر تراکم و بسیار با کیفیت،دو اتصال 8 پین تغذیه و مدار فاز با آرایش 10+2 است.این کارت گرافیک نیز به دو عدد بایوس مجهز شده است.

و اما کارت گرافیک EVGA GTX 1080 CLASSIFIED را نباید فراموش کرد.این کارت گرافیک را می توان یک غول شیک و قدرتمند دانست!یک مدار فاز 14+3 نشان از توان بالای این کارت گرافیک در فرکانس های بالا است.دو سوکت 8 پین وظیفه تغذیه را برعهده دارد.این محصول دارای فناوری V-check است.در برخی از قسمت ها به 3 تراشه بایوس اشاره شده است.اما یکی از نکات حائز اهمیت در این کارت گرافیک،مدیریت کابل کشی آن است.بدین ترتیب که سوکت ها از قسمت بالا به کنار کارت گرافیک منتقل شده اند.

EVGA GTX 1080 HYBRID

و اما یکی از شاهکارهای EVGA نیز یک کارت گرافیک GTX1080 به همراه سامانه خنک کننده دو گانه (Hybrid) است.علاوه بر خنک کنندگی بالا در این کارت گرافیک،شاهد نویز صوتی کمتر از ACX 3.0 هستیم.یک رادیاتور 12 سانتی متری در کنار یک خنک کننده بادی،خنک سازی این محصول را بر عهده دارند.

ASUS  ROG STRIX GeForce GTX 1070

تا کنون کارت گرافیک ASUS ROG STRIX GTX1080 را برای شما عزیزان معرفی کرده ایم. کارت گرافیک GTX1070 این کمپانی دارای فرکانس هسته 1885 مگاهرتز است.فناوری هایی مانند ASUS FanConnect،خنک کننده DirectCU III که تا 30% بهبود عملکرد را ارائه می دهد،استفاده از قطعات الکترونیکی Super Alloy Power II،نورپردازی RGB و Xsplit Gamecaster است.فشار هوای استاتیک در این محصول تا 105% افزایش یافته است.این محصول از مدار فاز 6+1 برخوردار است.عمر خازن های مورد استفاده در این محصول 2.5 برابر شده است.(تصویر تیتر).

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید