کامپیوتکس 2016:گیگابایت برای ما چه آورده است؟(قسمت اول)

0

کامپیوتکس 2016:گیگابایت برای ما چه آورده است؟(قسمت اول)

در ادامه سری خواهیم زد به غرفه گیگابایت در نمایشگاه کامپیوتکس 2016 تا ببینیم در اولین روز از نمایشگاه کامپیوتکس،این کمپانی تایوانی چه برای ما آورده است.به دلیل کثرت تعداد محصولات معرفی شده توسط این کمپانی،پوشش اخبار آن را در چند مطلب تقسیم کرده ایم.با قسمت اول از پوشش غرفه گیگابایت با ما همراه باشید.

 

GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming

گل سرسبد کارت گرافیک های گیگابایت با نام GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming به عنوان یک ستاره در غرفه این برند می درخشد.این سری خوشنام کمپانی گیگابایت با فراهم گردانیدن مجموعه ویژگی های مورد نیاز برای اجرای سنگین ترین بازی های کامپیوتری، بهترین انتخاب برای حرفه ای ترین گیمر ها به شمار می رود. اجماع ویژگی هایی مثل قابلیت اورکلاکینگ در سطحی بالا، خنک کننده بسیار کم صدا و موثر و نورپردازی قابل تنظیم در GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming آنرا به انتخابی مطمئن مبدل می سازند. ظاهر این کارت نیز مدرن تر و متفاوت با سری پیشین طراحی شده و از رنگ نارنجی در بدنه آن استفاده شده است. با استفاده از تکنولوژی GPU Gauntlet Sorting، گیگابایت از استفاده از با کیفیت ترین چیپ ها در کارت های گرافیک G1 Gaming اطمینان حاصل می کند. نتیجه، قابلیت اورکلاک و فعالیت مداوم کارت گرافیک در بهترین فرکانس ها است تا از نهایت قدرت قطعات استفاده بهینه گردد. مدار تغذیه GTX 1080 G1 Gaming از 8+2 فاز بهره می برد تا پایداری و عمر مفید قطعات تضمین شود. با فراهم سازی این امکانات و البته استفاده از با کیفیت ترین چوک ها و خازن ها در ساخت این کارت گرافیک، قابلیت اورکلاکینگ تا حد زیادی فراهم می شود و البته فرکانس بوست کارت هنگام اجرای بازی های سنگین نیز تا جای ممکن افزایش می یابد.استفاده از مدار فاز 8+2 تضمینی برای آتش بازی از جنس گیگابایت است.

GIGABYTE PSU

گیگابایت در گذشته به صورت محدود اقدام به تولید منابع تغذیه می کرد.اما این برند به تازگی تصمیم گرفته است که به طور جدی تر وارد این حوزه گردد.این را می توان از PSU های جدید این برند در نمایشگاه کامپیوتکس فهمید.به عنوان مثال می توان به گل سر سبد پاورهای این برند با نام XP1200M اشاره کرد.یک محصول حرفه ای با توان 1200 وات و بازدهی 80 Plus Platinum.این پاور به صورت کامل ماژولار بوده و از خازن های ژاپنی با طول عمر بالا و تلورانس خطای پایین استفاده شده است.سیستم سوئیچیمگ DC-DC می توان تضمینی برای اورکلاک و استیل بودن خروجی باشد.یک فن 14 سانتی متری به همراه سیستم تنظیم دما نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید