کامیابی نیا:مقابل گوام به خواسته هایمان رسیدیم/ پورقاز: این دو برد خستگی را از تن ملی پوشان در آورد

0

ورزش > فوتبال ملی – سایت فدراسیون فوتبال نوشت ؛بازیکن میانی تیم ملی اولین گل ملی اش را به پدر، مادر و همسرش تقدیم کرد.

کمال کامیابی نیا  درباره پیروزی تیم ملی برابر گوام و بازی بر روی چمن مصنوعی اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که توانستیم سه امتیاز بازی با گوام را بگیریم. انصافا بازی بر روی چمن مصنوعی کار سختی است. اکنون که بازی تمام شده قسمتهای مختلف پایم تاول زده چون به غیر از سه جلسه تمرین بر روی این چمن، تجربه دیگری نداشتیم. ضمن اینکه با توجه به اختلاف ساعتی و سفر طولانی مان زمان خوابمان کمی به هم خورده بود اما با تدابیر کادر فنی توانستیم بر این موضوع چیره شویم و به آنچه می خواستیم رسیدیم.
وی درباره نخستین گل ملی اش هم گفت: باید خدا را به خاطر این گل شکر کنم و بعد از آن می خواهم این گل را به پدر، مادر و همسرم تقدیم کنم که در این مدت خیلی برای من زحمت کشیدند. از طرفی دیگر امیدوارم که توانسته باشم جواب اعتماد کادر فنی را داده باشم و برای تیم ملی مفید بوده باشم.
کامیابی نیا درباره دعوتش به تیم ملی هم اظهار کرد: در این دو سال خیلی تلاش کردم تا بتوانم به تیم ملی بیایم و خوشحالم که کادر فنی بازیهایم را دید و من را به تیم ملی دعوت کرد. در پست هافبک دفاعی خیلی سخت است که بازیکنی دیده شود اما امسال با نکاتی که برانکو به من آموزش داد توانستم بازیهای خوبی برای پرسپولیس انجام بدهم و توسط سرمربی تیم ملی به اردوی این تیم دعوت شدم.

عزت الله پورقاز درباره پیروزی پرگل ایران برابر گوام اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که توانستیم در این بازی نتیجه خوبی بگیریم. به نظرم عملکرد تیم ملی در این بازی بسیار خوب بود و توانستیم بازی منطقی به نمایش بگذاریم، خستگی سفر طولانی و بازی در زمین شرایط دشواری را به وجود آورده بود اما خوشحالم که توانستیم با شکست گوام و همچنین برد هفته قبل برابر ترکمنستان خستگی این دو هفته از اردو را از تنمان خارج کنیم.
وی درباره عملکردش در خط دفاع تیم ملی گفت: امیدوارم توانسته باشم جواب اعتماد کادر فنی را داده باشم. از سرمربی تیم ملی تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. امیدوارم باز هم این افتخار نصیبم شود تا به تیم ملی دعوت شوم چرا که جس پوشیدن پیراهن ملی حس بی نظیری است.
پورقاز درباره حضورش درون دروازه پس از اخراج بیرانوند و در پاسخ به این سوال که چرا برای حضور درون دروازه ابراز تمایل کردید گفت: من تجربه دروازه بانی نداشتم اما آن زمان احساس کردم که شاید بتوانم درون دروازه به تیم ملی کمک کنم. خدا هم کمک کرد و صحنه خاصی اتفاق نیفتاد و ر نهایت دروازه تیم ملی باز نشد.

 

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید