کامیون دوزیستی که همه جا می رود + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، این کامیون که Sherp ATV نام دارد، به لاستیک های بزرگ و خود باد شونده ای مجهز است که اج های پارو مانند دارند؛ این لاستیک ها کامیون را قادر می سازند از روی موانعی به بلندی حدود 70 سانتی متر عبور کند.

کامیون دوزیستی که همه جا می رود + عکس
این وسیله که ابتکار «آلکسی گاراگشیان» یک مکانیک در سن پترزبورگ است؛ دو هزار 866 پوند (392.811 کیلوگرم) وزن و 11 پا (3.5 متر) طول دارد و با سرعت 27.9 مایل در ساعت ( 44.9 کیلومتر در ساعت ) در خشکی و کمتر از چهار مایل در ساعت (6.43 کیلومتر در ساعت) در آب حرکت می کند.

مکانیسم حرکت چرخ های بزرگ این کامیون در خشکی شبیه چرخ های تانک است. کامیون یاد شده به یک آب گرم کن، دستگاه های آنالوگ و صفحه نمایش و چراغ هالوژن مجهز است. همچنین ابزاری در آن تعبیه شده است که هر گاه کامیون در آب فرو رود، بی درنگ آب را از بدنه آن می زداید.

اتاقک این کامیون ظرفیت حمل دو سرنشین را دارد و آنها می توانند با استفاده از اهرم ها، کامیون را هدایت کرده و سرعت آن را افزایش و یا کاهش دهند.

پوشش این کامیون از یک پلیمر سخت درست شده است، یک مخزن سوخت 15.3 گالنی دارد و خودرویی با توان 44 اسب بخار است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید