کانسپت لکسوس UX، محصولی که خبر از آینده‌ها می‌دهد!

0

با توجه به تولیدات اخیر کمپانی لکسوس، به‌نظر می‌رسد مدیران این شرکت قصد دارند انسان‌ها را به‌طور واقعی به زمان آینده و شرایطی شبیه به جنگ ستارگان منتقل کنند! اخیرا جدیدترین مدل مفهومی طراحی شده توسط این شرکت با عنوان لکسوس UX، توجهات بسیاری را به سمت خودش جلب کرده که این را به خوبی می‌توان با علاقه شدید مردم به تجهیزات مربوط به آینده در ارتباط دانست. هستند علاقه‌مندان جوانی که  پول کافی برای خریدن ماشین‌های جدید و به‌روز را دارند، پس چه بهتر که این بودجه را در قبال محصولاتی با این سطح از جذابیت هزینه کنند که شاید قبلا در دوران کودکی شبیه آنها را در فیلم ها و کارتون های تخیلی دیده باشند!

lexus_ux2

مدتی قبل لکسوس اولین تصویر از نمای پشتی این خودروی مفهومی را منتشر کرده بود و حالا امروز تصویر جذاب دیگری را به نمایش گذاشته که به خوبی فضای داخل کابین فضایی و آینده‌نگرانه آنرا به تصویر کشیده است. باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، لکسوس UX قرار است در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ رونمایی شود و به احتمال خیلی زیاد مشتاقان و علاقه‌مندان بسیاری را به غرفه این شرکت جذب خواهد کرد. به عقیده کارشناسان، فضای کابین این خودروی مفهومی الهام گرفته شده از هواپیماهای جنگی و فضایی است.

lexus_ux1

امیدواریم زمانیکه محصول نهایی مبتنی بر این مدل مفهومی وارد مرحله تولید شد، اکثر طراحی‌های استفاده شده در آن تاحد ممکن بدون تغییر حفظ شوند. مطمئنا هر فضای داخلی که با شعار “تجربه رانندگی سه بعدی همه‌جانبه” همراه باشد، نوآوری خاصی را ارائه می‌کند و باید در مورد آن کنجکاوی زیادی به خرج داد. وقتی در صفحه کیلومتر لکسوس UX یک کره شفاف و شناور که شبیه هولوگرام سه بعدی طراحی شده و ترکیبی از انواع و اقسام اطلاعات آنالوگ و دیجیتال را درکنار هم می‌بینیم، ناخودآگاه ذهن یک رابط کاربری بسیار هوشمند که می‌توان همه شرایط را هنگام رانندگی با آن کنترل کرد را متصور می‌شود. حتما تا چند روز آینده و در نمایشگاه پاریس، بیشتر از این خودروی جذاب خواهیم شنید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید