کتاب «بچرخ تا بچرخیم» به زودی وارد بازار خواهد شد

0

گیگر:

این داستان رمزی، ماجرای مقاومت خانواده آقاجون در برابر زورگویی‌های آقای سام و پسرانش را روایت می‌کند و با ساده‌سازی مفاهیم اقتصاد مقاومتی برای کودکان، آنها را به تمرکز بر تولید داخلی و ساخت فناوریها و ابزارهای بومی، تشویق می‌نماید.

کتاب «بچرخ تا بچرخیم» به زودی وارد بازار خواهد شدگروه ادبیات، نشر و رسانه: مرکز اوج کودک و نوجوان اعلام کرد که با پایان تصویرسازی و صفحه‌آرایی کتاب داستان «بچرخ تا بچرخیم»، نسخه دیجیتالی و سپس نسخه چاپی آن، وارد بازار کتاب خواهد شد.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، این کتاب داستان براساس فیلم پویانمایی مشهور «بچرخ تا بچرخیم» در 56 صفحه نوشته شده و مخاطب آن کودکان 9 سال به بالا هستند.

انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» در فروردین ماه از شبکه کودک پخش شده است. این انیمیشن روایتی کودکانه از اعمال تحریم‌های غرب علیه مردم ایران است.

داستان بچرخ تا بچرخیم داستان رمزی، ماجرای مقاومت خانواده آقاجون در برابر زورگویی‌های آقای سام و پسرانش را روایت می‌کند و با ساده‌سازی مفاهیم اقتصاد مقاومتی برای کودکان، آنها را به تمرکز بر تولید داخلی و ساخت فناوریها و ابزارهای بومی، تشویق می‌نماید.

گفتنی است داستان این کتاب، بهترین داستان نوجوان چهارمین جشنواره مردمی رسول آفتاب و انیمیشن آن، بهتری فیلم پویانمایی ششمین جشنواره مردمی عمار شناخته شده است.

کتاب «بچرخ تا بچرخیم» به زودی وارد بازار خواهد شد

طرح جلد کتاب داستان «بچرخ تا بچرخیم»


محمد سرشار داستان این انیمیشن را بیشتر از دو سال قبل و در زمانی که اولین توافقات هسته‌ای میان ایران و 1+5 اعلام شده بود، نوشت. رسول آذرگون و حسین صفارزادگان، مسئولیت تصویرسازی این مجموعه را برعهده داشته اند و مرکز «اوج کودک و نوجوان» نیز آن را منتشر کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید