کدام دانشگاه‌ها برای روز عرفه برنامه دارند؟+ جزئیات

0

مراسم قرائت دعای عرفه در برخی مساجد دانشگاه های کشور برگزار می‌شود.

زیاری دبیر هیئت الزهرای مسجد دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛ گفت: هرساله همزمان با نهم ذی الحجه ( که مصادف با امروز 21شهریور ماه است) مراسم پرفیض دعای عرفه بعد از نماز عصر در سراسر کشور برپا می‌شود.

وی افزود: لذا امروز هیئت الزهرای دانشگاه صنعتی شریف نیز میزبان برگزاری این مراسم پرفیض است.

مراسم دعای روز عرفه کدام دانشگاه برویم؟

زیاری بیان کرد:مراسم قرائت دعای عرفه با حضور حجت الاسلام قاسمیان امروز (21 شهریورماه) راس ساعت15 در مسجد دانشگاه شریف آغاز می‌شود.

برگزاری مراسم روح بخش دعای عرفه در مسجد دانشگاه علم و صنعت

مراسم نورانی و پر فیض دعای عرفه از ساعت 15 با حضور دانشجویان استادان و مردم شهید پرور در مسجد دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

محمد شریعت معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه ویژه روز عرفه اظهار داشت: امروز مطابق سال‌های گذشته مسجد دانشگاه علم و صنعت پذیرای دانشجویان، استادان کارکنان و مردم شهید پرور و مؤمن بوده و مراسم دعای پر فیض عرفه در این مکان با حضور حاج‌آقا ابراهیم نژاد نماینده نهاد رهبری در  دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: مر اسم نورانی دعای عرفه از ساعت 3 بعد از ظهر شروع و تا قبل از غروب پایان می‌یابد که علاوه بر قرائت این دعای زیبا مراسم مدیحه سرایی به وسیله مداحان اهل بیت که از دانشجویان خود دانشگاه بوده انجام شده و مستمعان را به فیض می‌رساند.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علم و  صنعت ادامه داد: امروز از ساعت 13 با حضور دانشجویان، استادان و مردم شهید پرور بر سر قبور مطهر شهدای گمنام یاد شهدای منا را گرامی داشته و نفرت و بیزاری خود را  از‌آل سعود اعلام می‌کنند.

وی گفت: دانشگاه علم و صنعت با وجود بودجه کم برنامه‌های فرهنگی خود را به طور دقیق و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید