کرم داخل ساندویچ مک دونالد+ عکس

0

خبرها حاکی از ان است که در ناگت مرغ رستوران زنجیره‌ای معروف مک‌دونالد کرمی بسیار بدبو پیدا شد است و بار دیگر کیفیت محصولات تولیدی این رستوران را زیر سوال برده است.

به گزارش  خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ مدتی است که مصرف‌کنندگان و مشتریان رستوران مک‌دونالد کیفیت محصولات آن را مانند سابق نمی‌دانند و در محصولات آن مواد خطرناک و مضری پیدا می‌کنند. چندی پیش زنی در یکی از شعبه‌های محلی مک‌دونالد در آمریکا با اتفاقی شوکه‌کننده روبه‌رو شد. نیکی اولین گاز را که از ناگت مرغش زد متوجه شد که موجودی کرم‌مانند در ناگتش وجود دارد و بوی بسیار بدی نیز به مشامش رسید به همین علت دچار حالت تهوع شد.

علاوه براین، این زن ساندویج همبرگری نیز برای دختر 4ساله‌‌اش سفارش داد و بعد از مشاهده این وضعیت به دخترش نیز اجازه نداد غذایش را بخورد. طی مصاحبه‌ای که این زن با روزنامه محلی انجام داد گفت که گذشته از آنچه در این ساندویچ پیدا شد، بو و طعم بسیار بدی نیز به همراه داشت که سبب شد دچار حالت تهوع شوم.

کرم داخل ساندویچ مک دونالد+ عکس

این زن که خود از طرفداران محصولات غذایی این رستوران بود بعد از این ماجرا مصرف محصولات آن را تحریم کرد و این خبر را رسانه‌ای کرد. پس از این حادثه، رستوران مک‌دونالد به نیکی و خانواده‌اش پیشنهاد محصولات غذایی رایگان داد اما آن‌ها دیگر به هیچ وجه نپذیرفتند که به محصولات آن لب بزنند. 

بعد از رسانه‌ای شدن این موضوع، بسیاری افراد از مصرف محصولات این رستوران به شدت جلوگیری کردند. از جمله غذاهای محبوب این رستوران زنجیره‌ای بسیار بزرگ می‌توان به سیب زمینی سرخ‌کرده، همبرگر، دسر، نوشابه، ناگت مرغ، مرغ سوخاری و غذاهای مخصوص صبحانه اشاره کرد.

منبع: Healthy Life Tricks

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید