کری خوانی برای پرسپولیس به سبک خسرو حیدری/ هر قدر هم من را ببندند پاس گلم را می دهم

0

ورزش > لیگ برتر – هافبک استقلال می گوید در هر صورت پاس گلش را می دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خسرو حیدری هافبک استقلال در مصاحبه ای با روزنامه خبرورزشی درباره دربی و پاس گلی که در آن داد گفت:« هر قدر هم من را ببندند پاس گلم را می دهم.»

خسرو درباره صحبت های برانكو كه گفته بود باید 4 گل به استقلال می زدیم گفت: «بالاخره هم ما موقعیت هایی داشتیم و هم آنها. اگر اینطور باشد که ما هم باید بگوییم سپاهان باید 10 تایی می شد. قرار نیست همه موقعیت ها تبدیل به گل شود. این طبیعی است که در یک بازی موقعیت های یک تیم زیاد باشد و تیم دیگر کمتر. پرسپولیس موقعیت داشت، ما هم داشتیم. حالا کم و زیادش را نمی گویم. ولی در جریان بازی دقایقی ما حاکم بودیم، دقایقی آنها. نمی توانیم بگوییم چون 4 موقعیت داشتیم باید 4 گل می زدیم.»
جدا از برانكو، اكثر بازیكنان پرسپولیس هم می گفتند كه استقلال شانس آورده دربی را نباخته. خسرو درباره این موضوع گفت: «این حرف ها درست نیست. ببخشید اگر پرسپولیسی ها هم دقیقه آخر گل نمی زدند که بازی را باخته بودند. اتفاقا خوش شانس بودند که مساوی کردند. گلی که ما زدیم تاکتیکی و تمرینی بود ولی گلی که آنها زدند شانسی بود. پرسپولیس اتفاقی به گل رسید و گل شان اصلا تاکتیکی نبود.»

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید