کشته شدن ۲۲ شبه نظامی در حملات هوایی “پاکستان”

0

خبرگزاری میزان – در اثر حملات هوایی پاکستان در منطقه «وزيرستان شمالی» اين کشور در نزديکی مرز افغانستان، ۲۲ شبه نظامی طالبان کشته شدند.

کشته شدن ۲۲ شبه نظامی در حملات هوایی به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از «سما تی وی»،  به گفته مقامات ۲۲تن از شبه نظاميان طالبان در حملات هوايی پاکستان  در نز دیکی مرز افغانستان کشته شدند.
 
مقامات نظامی پاکستان در گفتگو با سما تی وی تصريح کردند: حملات هوايی پاکستان عليه طالبان به منظور بازپس گيری وزيرستان شمالی انجام شده است.
 
در اين حملات هوايی پنج ساختمان در دره «شوال» در شرق شهر «ميرانشاه» نابود شده است.
 
مقامات نظامی مذکور ضمن تکذيب خبر کشته شدن مردم غيرنظامی بر اثر حملات هوايی پاکستان تصريح کردند: در وزيرستان شمالی علاوه بر شبه نظاميان طالبان به مواضع القاعده، شبکه حقانی و ديگر گروه های مختلف تروريستی حمله شد.
 
مقامات نظامی مذکور که نخواستند نامشان فاش شود، ادامه دادند: تمامی شبه نظاميانی که در اين منطقه حضور داشتند در اثر حملات هوايی پاکستان کشته يا مجروح شدند.
 
 لازم به ذکر است که منطقه جنگلی دره شوال يک مسير کليدی قاچاق بين افغانستان و پاکستان محسوب می شود و از ماه اوت (۱۰ مرداد تا ۹ شهريور) تا کنون عمليات نيروی هوايی ارتش پاکستان برای پاکسازی اين منطقه از حضور تروريست ها به اجرا گذاشته است.
/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید