کشف جسد مهمترین مسافر هواپیمای روسی + عکس

0

گروههای نجات که به دنبال اجساد قربانیان هواپیمای روسی در سینا هستند، جسد “مهمترین مسافر” این پرواز بی‌بازگشت را یافتند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، اجساد “دارینا گروماوا” نوزاد دختر 10 ماهه و پدر و مادرش “الکسی و تاتیانا” که شنبه 31 اکتبر در جریان سقوط هواپیمای مسافری روسی در صحرای سینای مصر جان باختند، پیدا شد.

دارینا که کوچک ترین مسافر این پرواز بود، به عنوان نماد و سمبل این فاجعه شناخته شده است. مادرش قبل از پرواز به سوی شرم الشیخ با انتشار تصویری از او در پایگاه مجازی اینستاگرام، به او لقب “مهمترین مسافر” را داده بود.

کشف جسد مهمترین مسافر هواپیمای روسی + عکس

نوزاد ده ماهه روسی در این تصویر جلوی یکی از پنجره های فرودگاه بولکووا در شهر سن پترزبورگ در آغوش مادرش دیده می شود که با کنجکاوی به حرکت هواپیماها نگاه می کند.

مادربزرگ این نوزاد می گوید که پیشنهاد کرده بود از او تا زمان بازگشت والدینش از شرم الشیخ نگهداری کند، اما تقدیر میان او و پدر و مادرش جدایی نینداخت و این اولین و آخرین سفر دختر ده ماهه روس بود.

کشف جسد مهمترین مسافر هواپیمای روسی + عکس

معاون شهردار سن پترزبورگ اعلام کرد که در میان 224 قربانی حادثه سقوط هواپیمای روسی، 25 کودک هستند در حالی که آمار قبلی از وجود 17 کودک حکایت داشت.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید