کشف شبکه تونل های داعش در منبج+عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مشرق، با استقرار شبه نظامیان کرد چند ملیتی وابسته به آمریکا در شهر منبج منابع میدانی از کشف شبکه ای از تونلهای حفر شده توسط عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش خبر داده اند.

کشف شبکه تونل های داعش در منبج+عکس

بنابر این گزارش، این تونل ها مواضع داعش در محلات داخل شهر را به مناطق حاشیه ای شهر متصل میسازد و داعش از آنها برای تردد امن میان مناطق تحت سیطره خود در شهر استفاده می کرده است. عملیات تصرف منبج با مشارکت هزاران شبه نظامی کرد چند ملیتی و تحت فرماندهی ارشد و میدانی 500 نظامی از کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان طی دو ماه به نتیجه رسید و این شهر از اشغال 2 ساله داعش آزاد و به اشغال آنها در آمده است. منبج در شمال استان حلب سوریه و در نزدیکی مرزهای این کشور با ترکیه قرار دارد. اخیرا و در پی تجاوز نظامی ترکیه به خاک سوریه منابع نزدیک به ترکیه از حمله قریب الوقوع برای تصرف منبج و بیرون راندن کردها از آن خبر داده اند.

کشف شبکه تونل های داعش در منبج+عکس

کشف شبکه تونل های داعش در منبج+عکس

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید