کفاشیان: تقریبا سرگروهی تیم‌ملی قطعی است

0

گیگر :

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کلیه اعضا در دفتر رئیس فدراسیون آغاز شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کلیه اعضا در دفتر رئیس فدراسیون آغاز شد.
 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، دکتر محمود اسلامیان، مهدی تاج، دکتر علیرضا اسدی، دکتر الهه عرب عامری، غلامرضا بهروان، حیدر بهاروند، افشین دبیری، شهاب الدین عزیزی خادم، فریدون اصفهانیان و امیر حسین حسینی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه تمامی فعالیتهای فدراسیون در حال انجام است و کارها روی روال خود پیش می رود. تیم ملی روز گذشته در بازی با گوام نتیجه ای مطلوب کسب کرد و با توجه به شکست تیم عمان از ترکمنستان، تقریبا صعود این تیم به عنوان سرگروه به مرحله بعدی رقابتهای جام جهانی 2018 روسیه تثبیت شده است.

وی در ادامه بیان کرد: تیم ملی فوتبال امید در کشور امارات، اردوی بسیار خوبی را داشته و یک دیدار دوستانه نیز با تیم استرالیا برگزار کرد که نتیجه آن تساوی یک بر یک بود. البته تا پیش از اعزام به رقابتهای مقدماتی المپیک یک اردوی تدارکاتی دیگر پیش روی این تیم است تا بازیکنان با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود بروند.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از رئیس جمهور و ورزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه با حمایتهای به موقع ریاست محترم جمهور و وزیر ورزش و جوانان در خصوص دریافت ویزا و اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به گواتمالا ، این تیم در رقابتهای جام جهانی کوچک گواتمالا شرکت خواهد کرد. موانع درباره اعزام این تیم به جز مشکلات مالی حل شده و امیدواریم بازیکنان در این مسابقات عملکرد خوبی داشته باشند.

کفاشیان در ادامه بیان کرد: پس از پایان رقابتهای تیم ملی و ملحق شدن بازیکنان به باشگاه‌های خود، هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر از روز جمعه در شهرهای مختلف برگزار می شود. طبق برنامه ریزی دقیق و مطلوب سازمان لیگ، مسابقات در رده های مختلف در حال برگزاری است.

وی درباره تیم های ملی پایه گفت: برنامه ریزی های مختلفی برای کسب آمادگی تیم های ملی فوتبال پایه که در سال آینده رقابتهای خود را در قهرمانی آسیا پیش رو دارند، انجام داده ایم و برنامه هایشان به صورت مستمر برگزار می شود.

گفتنی است؛ ادامه نشست هیات رئیسه فدراسیون به منظور برگزاری مجمع، برنامه و بودجه فدراسیون، مسائل مالی و حسابرسی، مشخص شدن زمان مجمع در حال برگزاری است.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید