کلیپی که بیش از 50 میلیون بار به اشتراک گذاشته شد

0

گیگر:

 کلیپی که بیش از 50 میلیون بار به اشتراک گذاشته شد

 

ذره ای آرامش با نقش آفرینی دختری در مجموعه فیلم های جیمز باند که با اقدامش باعث مشهور شدن بیش از حد این فیلم شود. کاری که او انجام داد در دنیای واقعی به ندرت می توان شاهد آن بود! جزئیات جنجالی شدن و دیدنی تر شدن این فیلم را در ادامه همین بخش دنبال کنید.

 

حرکتی که بیش از 50 میلیون بار در این فیلم دیده شد!!

در پی صحنه ای مشهور از فیلم ” ذره ای آرامش” که یکی از فیلم های جیمز باند محسوب می شود، ویدئوها و چالش های جدیدی در فضای مجازی راه اندازی شد. در این صحنه در حالی که جیمز باند دستگیر و دست و پایش با طناب های پلاستیکی بسته شده بود، این شخصیت مشهور به طرز شگفت انگیزی در عرض چند ثانیه دست و پایش را به وسیله یک چاقو باز کرده و توانست فرار کند.  اما کسی که توانست آن گره های کور را باز کند، جیمز باند بود و شاید در دنیای واقعی باز کردن گره ی طناب های پلاستیکی به این سادگی ها نباشد.

 

کلیپی که بیش از 50 میلیون بار به اشتراک گذاشته شد

به دنبال فراگیر شدن این صحنه در فضای مجازی و چالشی که پس از آن در شبکه های اجتماعی راه اندازی شد، کاربران ویدئویی هایی از خود در فضای مجازی منتشر کردند که حکایت از باز کردن هرچه سریع تر طناب های پلاستیکی از دست و پای آن ها داشت.

 

اما در این میان ویدئویی در یکم سپتامبر با همین موضوع در فضای مجازی منتشر شد که بیش از 59 میلیون بار در شبکه های اجتماعی باز نشر شد. یکی از کاربران فیس بوک آمریکایی به نام میشل آنیل با شرکت در این چالش، قطعه فیلمی از دختر خود منتشر کرد که نشان می داد چطور در کمتر از یک دقیقه طناب های بسته شده به دست و پا را می توان باز کرد. این دختر بچه توضیح می دهد که این نوعی آموزش مربوط به بچه هایی است که به آن ها نشان می دهد اگر دزدیده شدند چگونه به سرعت دست و پای خود را باز کنند.

 

کلیپی که بیش از 50 میلیون بار به اشتراک گذاشته شد

پس از آن، میلیون ها ویدئوی دیگر در فضای مجازی با این عنوان که چگونه از دست سارقین خود را نجات دهید، منتشر شد.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید