کمبود 500 تخت بیمارستانی در استان خوزستان/ پرونده الکترونیکی برای مردم ایران تشکیل می شود

0

وزیر بهداشت با بیان اینکه این استان تعداد 500 تخت بیمارستانی نیاز دارد افزود: این استان به تعدادی پزشک بورسیه در حوزه بهداشت نیازمند است و پایگاه‌های بهداشتی و درمانی برای همه مردم پرونده الکترونیکی سلامت را تشکیل می‌دهد.

به گزارش حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی کشور در حاشیه افتتاح کلینیک تخصصی آیت‌الله طالقانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش سلامت و درمان استان خوزستان اظهار داشت: برنامه‌های حوزه سلامت و درمان استان خوزستان با کمک منطقه آزاد اروند به خوبی در حال توسعه بوده و همچنین زیرساخت‌های درمان اعم از نوسازی تخت‌های بیمارستانی با سرعت خوبی در حال انجام است.

وی بیان کرد: بنیاد جانبازان و مستضعفین تعداد 200 تخت خواب‌های بیمارستانی به این استان هدیه دادند و همچنین اورژانس بیمارستان طی این مدت کاملا نوسازی و همچنین تخت‌های بیمارستان و اتاق‌های عمل جراحی نوسازی شدند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه این استان تعداد 500 تخت بیمارستانی نیاز دارد افزود: این استان به تعدادی پزشک بورسیه در حوزه بهداشت نیازمند است و پایگاه‌های بهداشتی و درمانی به تدریج برای همه مردم پرونده الکترونیکی سلامت را تشکیل می‌دهد.

وی در پایان گفت: در کل افق آینده بسیار امیدبخش بوده و قرار است نوسازی شهرهای بصره و عماره به زودی انجام شود.

گفتنی است وزیر بهداشت از پروژه بیمارستان فوق تخصصی 220 تخت خوابی آیت‌الله طالقانی نیز بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید