کمپانی جک خودروی الکتریکی iEV6E EV را عرضه می‌کند!

0

کمپانی جک در نظر دارد تا در ماه سپتامبر امسال، خودروی الکتریکی iEV6E EV را عرضه کند. این خودرو در ماه آوریل و در جریان نمایشگاه خودروی پکن به نمایش درآمد. iEV6E EV یک هاچ‌بک الکتریکی کوچک بوده و برای رانندگی در شهرهای شلوغ طراحی شده است. قیمت اولیه iEV6E EV با توجه به معافیت‌های مالیاتی موجود برای خودروهای الکتریکی در کشور چین؛ از ۹۰ هزار یوان شروع می‌شود.

jac-iev6e-1-660x587

فضای داخلی iEV6E EV بزرگ و جادار به نظر می‌آید و برای طراحی بعضی از قسمت‌های آن مانند بخش خارجی خودرو، از رنگ آبی استفاده شده است.

jac-iev6e-2-660x492

جک iEV6E EV مجهز به یک پیشرانه الکتریکی با قدرت ۶۱ اسب‌بخار و گشتاور ۱۷۵ نیوتن‌متر است. حداکثر سرعت جک iEV6E EV حدود ۱۰۲ کیلومتر در ساعت بوده و با یک‌بار شارژ می‌تواند مسافتی معادل ۱۵۲ کیلومتر را بپیماید، که البته امروزه و در سال ۲۰۱۶؛ این آمار چندان خوشایند نیست؛ زیرا هم‌اکنون خودروهای برقی دیگری هستند که با یک بار شارژ، مسافتی بیشتر از ۲۰۰ کیلومتر را می‌پیمایند و سرعت بیشتری هم دارند.

jac-iev6e-3-660x614

حالا باید منتظر بود و دید که جک iEV6E EV با استقبال چینی‌ها مواجه خواهد شد یا خیر؛ خودرویی که امکانات و فضای داخلی مناسبی را در اختیار صاحبانش قرار داده و می‌خواهد کمی به بازار خودروهای الکتریکی در کشور چین رونق بدهد!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید