کمپانی شارپ برای آیفون‌های اپل پنل‌ OLED می‌سازد

0

آقای Hon Hai رئیس کمپانی شارپ اعلام نمود که این شرکت، تولید پنل‌های OLED را آغاز کرده و محصولات حاصله را از سال آینده روانه بازار خواهد کرد. احتمال دارد که این شرکت، به عنوان تولیدکننده پنل‌های OLED برای آیفون‌های سال آینده انتخاب شود.

آقای Hon Hai صحبتی در مورد همکاری این کمپانی با شرکت اپل به عنوان مشتری پنل‌های OLED نکرد، اما اشاره‌ای به همکاری این دو شرکت در زمان‌های گذشته برای تولید آیفون کرد. تولید پنل‌های OLED برای آیفون می‌تواند سود قابل ملاحظه‌ای برای کمپانی شارپ به ارمغان بیاورد.

به نظر می‌رسد که اپل برای آیفون در سال ۲۰۱۷، تغییرات بزرگی را در سر می‌پروراند. شایعات زیادی مانند بهره‌گیری از صفحه نمایش بدون حاشیه (edge-to-edge display)، تاچ آیدی داخلی، اسپیکرهای متفاوت و سنسورهای جدید پیرامون محصول سال ۲۰۱۷ کمپانی اپل به میان آمده است که باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدام یک از این شایعات به واقعیت می‌پیوندد.

خبر فارسی

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید