کوالکام رسما تایید کرد: ال‌جی G5 با اسنپدراگون 820 عرضه می‌شود

0

تنها چند روز به برگزاری نمایشگاه MWC 2016 مانده است و پرچم‌دار جدید ال‌جی یعنی G5 یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که قرار است در این رویداد بزرگ جهانی رونمایی شود. جنگ این محصول با گلکسی S7 کمپانی رقیب در نوع خود بسیار جالب و دیدنی خواهد بود.

بر اساس تمام شایعات و اخباری که تاکنون منتشر شده است، ال‌جی، G5 را با شرایط و تغییرات زیادی نسبت به نسخه‌های قبلی عرضه خواهد کرد. در این بین بهره گیری از آخرین غول کوالکام یعنی اسنپدراگون 820 یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها به شمار می‌رود. لحظاتی پیش این کمپانی رسما اعلام نمود که ال‌جی G5 با پردازنده SD820 عرضه خواهد شد.

در یکی از جدیدترین توییت‌ها، کوالکام اعلام کرد که ما قصد داریم تا در تاریخ 21 فوریه راه جدیدی از بازی را به سایرین نشان دهیم. یکی از این راه‌های جدید بهره گیری آخرین پرچم‌دار ال‌جی از اسنپدراگون 820 بود که در این توییت به آن اشاره شده است.

اما این توییت چگونه به این موضوع اشاره کرده است؟ ال‌جی G5 در تاریخ 21 فوریه رونمایی خواهد شد و محصول جدید کوالکام نیز در همان روز رونمایی می‌گردد! همچنین تصویری که به این توییت ضمیمه شده است، در گوشه خود لوگوی ال‌جی را چسبانده است! خوب شواهد همه حاکی از آن است که این دو محصول با هم رونمایی خواهند شد.

توییت رسمی کوالکام را در زیر می‌بینید:

LG-G5-Snapdragon-820

اگرچه پیش از این نیز ال‌جی بر روی پرچم‌داران خود از پردازنده‌های قدرتمند و روز این کمپانی استفاده کرده بود؛ در این میان تنها G4 یک استثنا برای ال‌جی محسوب می‌شود. در واقع سال گذشته ال‌جی به دلیل داغ شدن بیش از حد اسنپدراگون 810، ریسک استفاده از آن را به جان نخرید و به جای آن از پردازنده‌ای ضعیف‌تر این کمپانی یعنی اسنپدراگون 808 استفاده کرد.

طبق گزارش‌های واصله از بنچمارک این پردازنده، اسنپدراگون 820 ال‌جی G5 را سریع‌تر از تمامی اسمارت فون‌هایی که تا کنون از ال‌جی دیده‌ایم، خواهد کرد. البته برخی شایعات حاکی از آن است که ال‌جی این محصول را در آمریکای شمالی برای رقابتی نفس‌گیر با گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge رونمایی می‌کند!

نظر شما چیست؟ آیا اسنپدراگون 820 می‌تواند شرایط را برای ال‌جی کمی تغییر دهد؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید