کودکی که زیر شکنجه های والدینش به کام مرگ رفت (عکس)

0

گیگر :

کودکی که زیر شکنجه های والدینش به کام مرگ رفت (عکس)

 

ماجرای شکنجه کودک بیگناه و قتل پسربچه به دست مادر روانی و ناپدری اش را در زیر می خوانید.

 

به گزارش ایران ناز این پدر و ماد روانی وقتی او در منزل بود او را به شدت مورد ضرب و جرح قرار میدادند و حتی با آزار رساندن به او و خبر کردن دیگری به خود افتخار می کردند به طوری که در یکی از پیام هایی که در گوشی همراهشان بود مادر به همسرش پیامی حاوی اینکه «من او را تقریبا در آب غرق کردم» پیدا شد.

 

کودکی که زیر شکنجه های والدینش به کام مرگ رفت (عکس)

 

به گزارش ایران ناز به نقل از گاردین، این والدین بی رحم، حتی به او اجازه نمی داند به اندازه کافی غذا بخورد و اگر او از میزان غذایی که به او داده می شد، بیشترمی خورد، والدینش او را مجبور می کردند تا آب نمک بخورد تا باعث شود حالش به هم خورده و محتویات معده اش خالی شده تا درس عبرتی شود برای او شود.

 

هنگامی که این پسر بچه بیچاره به مدرسه می رفت از فرط گرسنگی سطل های زباله را برای تکه ای غذا جست وجو می کرد و ساندویچ های همکلاسیانش را می دزدید تا سیر شود اما مسئولان مدرسه او را تنبیه می کردند و به شاگردان می گفتند که از او فاصله بگیرند، به جای اینکه دلیل اینکار او و یا علت لاغری بیش از حد او را جویا شوند و دلیل زخم های روی صورتش را بپرسند.

 

کودکی که زیر شکنجه های والدینش به کام مرگ رفت (عکس)

 

این والدین سنگ دل در هوای سرد او را در اتاق کوچکی که بسیار سرد هم بود زندانی می کردند و حتی به در خواست او برای دستشویی رفتن پاسخ رد می دانند و او در همان اتاق زندگی می کرد که حتی دستگیره در نداشت که نشان دهنده این بود که دنیل بینوا چقدر تلاش کرده بیرون برود اما موفق نشد.

 

یک یا هر دوی والدین با ضرباتی که به سر او وارد کرده بودند باعث قتل این کودک شدند. این والدین همین بلا ها را بر سر برادر دنیل نیز می اوردند. طوری که جنازه دنیل را کنار برادرش قرارداده بودند. وقتی که نیروی امداد برای کمک به دنیل به محل رسید خیلی دیرشده بود و او به دلیل خونریزی و تورم مغزی جان خود را از دست داد. هنگامی که امدادگران دنیل را پیدا کردند وزن او تنها 9.5 کیلو بود یعنی وزن یک نوزاد 18 ماهه که این نشان دهنده میزان سوء تغذیه این کودک بود. آن ها در دادگاه یکدیگر را مسئول این اتفاقات می دانستند که دادگاه آن ها را به 30 سال حبس محکوم کرد.

منبع :

پاسخ دهید