کپسول لاغری مهزل شرکت باغ دارو مجوز ندارد

0

روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی فراورده های گیاهی پرگاس و کپسول لاغری مهزل شرکت باغ دارو را به دلیل عدم دارا اسناد بهداشتی غیر مجاز اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو، با اعلام  اینکه فرآورده های تجاری پرگاس نظیر پرگاس 9 گیاه، پرگاس 8 گیاه و … شرکت سلامت اندیش فلورا و همچنین کپسول لاغری مهزل شرکت باغ دارو هیچ گونه مجوزی اعم از تولید، واردات، توزیع و عرضه از اداره کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو  ندارند آنها را تقلبی و غیر مجاز اعلام کرد.

بنا بر این گزارش، مجوز شماره  90-91- س- ت مربوط به کپسول لاغری مهزل، جعلی بوده و برای این محصول هیچ گونه مجوزی اعم از تولید یا توزیع صادر نشده است.

 

روابط عمومی سازمان غذا و دارو در ادامه  از  افرادی که محصولات نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می‌کنند خواسته است معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور را مطلع سازند تا نسبت به جمع‌آوری آن‌ها اقدام  نمایند. 

 

خاطرنشان می‌شود؛ شماره تلفن 66405569 روابط عمومی سازمان غذا و دارو آماده دریافت اسامی مکان‌های عرضه فرآورده‌های غیر مجاز است. 

 

 انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید