کیس ماژولار توسط کولر مستر ارایه شد ۲۰۱۶

0

کیس ماژولار
کیس ماژولار

کیس ماژولار توسط کولر مستر ارایه شد ۲۰۱۶

مقدمه:دوستان خوبم پس از عرضه گوشی ال‌جی جی۵ که یک گوشی ماژولار و متفاوت بود، حال شاهد عرضه کیس MasterCase Maker از سوی کمپانی Cooler Master هستیم. این کیس با بهره گیری از سیستم ماژولار ™FreeForm به وسیله پنل‌ها و درب‌های قابل تعویض، به کاربران امکان ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر و ساختار کیس را می‌دهد.

MasterCase Maker قابلیت‌های شخصی سازی گسترده‌ای به کاربران ارائه می‌کند که گزینه‌هایی همچون کاور بالایی آهنربایی، درب جلویی با قابلیت سرکوب صدا، و یک پنل I/O براق از جمله آن‌هاست. شما می‌توانید با تنظیم یا حذف قفسه‌های درایوهای ذخیره سازی، تغییرات دلخواه‌تان را در داخل کیس بدون وارد کردن هیچ گونه آسیب به ساختار داخلی آن ایجاد کنید.

 

به تهویه که یکی از مهم‌ترین وظایف کیس است اهمیت فراوانی داده شده است. علاوه بر فن‌های از پیش نصب شده یعنی ۲ فن ۱۴۰ میلی‌متری در جلوی کیس و یک فن ۱۴۰ میلی‌متری در پشت کیس، امکان نصب یک فن ۱۴۰ میلی متری دیگر در جلوی کیس، ۱ فن ۱۲۰ میلی متری در پشت و ۲ فن ۱۲۰ یا ۱۴۰ میلی متری در بالای کیس نیز اندیشیده شده است. امکان نصب رادیاتورهای ۱۲۰، ۱۴۰، ۲۴۰ و ۲۸۰ میلی‌متری در جلو و بالای کیس و رادیاتورهای ۱۲۰ و ۱۴۰ میلی متری در پشت کیس نیز وجود دارد.

با یک پنل جلوی کامل و به‌روز، لذت استفاده از MasterCase Maker تکمیل می‌شود. پورت USB 3.1 Type-C که روی پنل جلویی جا خوش کرده است از جمله قابلیت‌های مدرن این کیس به شمار می‌آید.

لینک مطلب

پاسخ دهید