کیس میدتاور Carbide 88R کوچولوی حرفه ای Corsair

0

کیس میدتاور Carbide 88R کوچولوی حرفه ای Corsair

کیس ها و به طور کل محصولات کمپانی Corsair به دلیل ساختار طراحی مدیران این شرکت به شدت مورد توجه کاربران قرار می گیرد. تیراژ و تنوع محصولات این شرکت در تمامی عرصه ها به شدت مورد قبول بوده و هر کاربری با بودجه حداقلی برای خریداری یک محصول با کیفیت و حرفه ای می تواند روی Corsair حساب کند. کیس های میدتاور و فول تاور Corsair از ساختار ساده اما زیبا بهره می برند و نسبت به قیمت، امکانات و کیفیت قابل توجهی دارند. تمرکز فعلی شرکت های تولید کننده قطعات سخت افزاری روی تولید محصولاتی با ابعاد کوچکتر است و Corsair نیز با درک این موضوع در حال تنوع بخشیدن به کیس های میدتاور می باشد.

 

کیس Corsair Carbide 88R که سری ساخت جدیدی در این شرکت به شمار می رود، با وجود قرار گرفتن در پلتفرم میدتاور، امکانات و فضای بسیار مناسبی برای نصب قطعات حرفه ای دارد. با وجود ابعاد کیس، امکان نصب رادیاتور سیستم خنک کننده مایع به طول 240 میلی متر به سادگی قابل نصب می باشد. یک عدد پورت USB 2.0 و یک عدد پورت USB 3.0 نیز در پنل جلوی کیس در نظر گرفته شده تا تجهیزات ذخیره سازی مانند فلش یا هارد دیسک پرتابل را به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن به کامپیوتر شخصی متصل کنید.

 

کیس میدتاور Corsair Carbide 88R

 

برای نصب SSD یک فضای مخصوص روی محفظه درایو های 3.5 اینچی در نظر گرفته شده که می توانید از درایو پرسرعت سالید در کنار حداکثر سه عدد هارد دیسک استفاده کنید. نحوه چینش و ساختار سیستم خنک کننده داخل کیس به گونه ای طراحی شده که جریان هوا به صورت مستقیم به سمت کارت گرافیک هدایت می شود تا دمای این قطعه مهم در شرایط اجرای طولانی مدت بازی ها تحت کنترل قرار گیرد. فضای موجود روی بخش های مختلف کیس به کاربران اجازه نصب 5 عدد فن را می دهد که تنها یکی از آنها توسط Corsair به صورت پیش نصب دیده می شود.

 

کیس میدتاور Corsair Carbide 88R

 

ساختار نصب هارد دیسک 3.5 اینچی و درایو نوری در محفظه 5.25 اینچی بدون نیاز به هرگونه ابزاری صورت می گیرد تا در زمان کوتاه و به آسانی قادر به نصب یا جداسازی این درایو ها باشید. فضای مناسبی برای عبور دادن کابل ها از قسمت پشت کیس وجود دارد تا بتوانید با مدیریت کابل کشی، علاوه بر زیباتر ساختن فضای داخلی به خنک سازی بهتر قطعات کمک کنید. پنل به اصطلاح شیشه ای و شفاف کیس نیز برای نمایش فضای داخلی کیس در نظر گرفته شده که در صورت کابل کشی بهینه در کنار استفاده از نورپردازی می تواند سیستم شما را از سایرین متمایز کند.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید