گاف مخالفان سوری در حلب + تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، با نگاهی دقیق به تصاویر می توان دریافت که مخالفان با گرفتن این تصاویر از اینترنت به دروغ آنها را دوباره به اسم حوادث حلب منتشر کردند.
حمله موشکی روز گذشته گروه های تروریستی به محله های “باب الفرج” و “المیدان” حلب 100 شهید و صدها مجروح داشت.  

همچنین مرکز دیدبان حقوق بشر سوریه وابسته به مخالفان در لندن، به گلوله باران بیمارستان “الرازی” توسط تروریست ها اعتراف کرد.

گاف مخالفان در حلب + تصاویر

تصویر اول

تصویر اول درباره شهادت دو کودک است که فعالان توییتری مدعی بودند در کشتار حلب کشته شدند اما در واقع دو کودک فلسطینی هستند که قربانی حملات ددمنشانه صهیونیستی به نوار غزه شدند و تصویر آنان در سال 2014 در اینترنت منتشر شده بود.

 گاف مخالفان در حلب + تصاویر

تصویر دوم

تصویر دوم، یک شیرخوار را نشان می دهد که جسدش از زیر آوار یک ساختمان خارج شد، معارضین ادعا داشتند این تصویر متعلق به گلوله باران حلب است اما در واقع متعلق به یکی از قربانیان تروریسم در حلب در سال 2012 است.

 گاف مخالفان در حلب + تصاویر

تصویر سوم

تصویر سوم کودکی در کنار یک خیابان را نشان می دهد که رها شده و به ادعای معارضین در یکی از خیابان های حلب بوده است اما در واقع تصویر کودکی در کامبوج است که پیشتر از سوی اخوان المسلمین مصر به عنوان اینکه کودکی مصری است، استفاده شده بود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید