گزارش اختصاصی سخت افزار از غرفه EA در نمایشگاه E3 2016 (به همراه ویدئو)

0

گزارش اختصاصی سخت افزار از غرفه EA در نمایشگاه E3 2016 (به همراه ویدئو)

کمپانی EA امسال فضایی جدای از ساختمان اصلی نمایشگاه E3 2016 را در اختیار گرفته تا به شکل بهتری میزبان بازدید کنندگان باشد. همچنین از میان بازی های مختلف معرفی شده از سو این کمپانی، تنها امکان مشاهده و تجربه برخی از آنها در این سالن وجود دارد. 

بازدید کنندگان پیش از ورود به سالن بایستی کارت دریافت کرده و سپس به دو سالن در طبقات مختلف ساختمانی که برای کمپانی EA در نظر گرفته شده مراجعه کنند. همانطور که گفتیم، در این دو طبقه تمرکز اصلی روی تجربه عنوان های مهم EA بوده و اصلا خبری از برخی دیگر از بازی های معرفی شده از سوی EA نبود. 

بازی هایی همچون فیفا ۱۷، بتلفیلد ۱ و Titanfall 2 هر یک دارای سالن های اختصاصی هستند. خسته کننده ترین بخش ماجرا نیز در صف ایستادن و انتظار برای تجربه بازی است که البته پس از ورود به سالن  و در زمان اجرای بازی خستگی مورد اشاره اصلا دیگر به یاد نمی آید! خوشبختانه ما این فرصت را پیدا کردیم تا دو بازی Titanfall 2 و Battlefield 1 را از نزدیک و در حالت شبکه تجربه کرده و از ان ها به قدر کافی لذت ببریم! 

به رسم هر سال صف های طولانی برای تجربه بازی ها برقرار است! بعد از اتمام زمان تجربه بازی در برخی غرفه ها یک هدیه کوچک هم اهدا می شود

 

برای تجربه بازی جدید Battlefield 1 حداقل بیست دقیقه باید در صف بایستید!

 

چادر اختصاصی برای تجربه بازی Titanfall 2 تحت شبکه

توضیحات را کم کرده و از شما دعوت می کنیم ویدئوی اختصاصی سخت افزار از غرفه EA در نمایشگاه E3 2016 را تماشا کنید. 

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید