گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم جدید تایلر پری

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی فیلم جدید و کمدی «تالر پری بوو ۲ ! یک هالووین مدیایی»

این هفته فروش نسبتا خوبی رو در جدول باکس آفیس مشاهده می کنیم ولی این فروش ، نسبت به هفته گذشته ، افت کوچکی داشته است.

این هفته ، فیلم «تالر پری بوو ۲ ! یک هالووین مدیایی» از استودیو «Lionsgate» به راحتی به صدر جدول باکس آفیس راه پیدا کرد و تونست با اکرانش ، از رقیبان پیشی بگیره. این فیلم تونست در هفته اخیر ، درآمدی ۲۱٫۷ میلیون دلاری از فروش داخلی اش به دست آورد. با بودجه ساخت بسیار کم ۲۵ میلیون دلاری فیلم و همچنین نمره -A که از منتقدان دریافت کرده ، باعث شده تا مردم ، انتظار فروش بیشتر از این داشته باشند. فیلم «تالر پری بوو ۲ ! یک هالووین مدیایی» ، فروشی نچندان جالب در هفته اول اکران نسبت به قسمت اول این فیلم داشته است و با ۲۸ میلیون دلار کاهش مواجه شده است. اما استودیو «Lionsgate» خوشبینانه به این اتفاق نگاه می کند و می گوید که این تازه ، فروشی برای هفته اول است. نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم برعهده «تایلر پری» است که نقش اصلی این فیلم رو هم برعهده داره و بازیگران دیگری همچون «Casi Davis» و «Patrice Lovely» در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

در جایگاه دوم ، فیلم هیجانی «Geostorm» قرار داره. این فیلم فروش نسبتا ناامید کننده ای در هفته اخیر داشته و با اکرانش ، همه رو ناامید کرده است. فروش داخلی این فیلم در هفته اخیر ، ۱۳٫۳ میلیون دلار بوده است و این ، استودیو سازنده فیلم ، یعنی استودیو «برادارن وارنر» را اندکی مضطرب کرده است. این فیلم با بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری ساخته شده. فروش خارجی فیلم «Geostorm» در هفته اخیر ، بهتر بوده است. این فیلم تونسته درآمدی ۴۹٫۶ میلیون دلاری از فروش خارجی اش به دست آورد که فروش کل فیلم «Geostorm» در سرتاسر جهان رو به ۶۲٫۹ میلیون دلار میرسونه. کارگردانی این فیلم رو «دین دولین» برعهده داره و بازیگران مشهوری همچون «جرارد باتلر» در این فیلم حضور دارند. این فیلم ، نمره -B رو از منتقدان دریافت کرده است. در جایگاه سوم ، فیلم موفق «روز مرگ مبارک» قرار دارد. هفته گذشته ، فیلم «روز مرگ مبارک» در صدر جدول باکس آفیس قرار داشت و این هفته با افت فروش ، در جایگاه سوم قرار گرفت. فروش داخلی این هفته این فیلم به ۹٫۴ میلیون دلار می رسد که فروش داخلی این فیلم در دو هفته ای که اکران شده رو به ۴۰٫۷ میلیون دلار میرسونه.

همچنین این فیلم تونسته درآمدی ۶٫۵ میلیون دلاری ، از فروش خارجی اش به دست آورد. همچنین فیلم «روز مرگ مبارک» تونسته امتیاز B رو از نگاه منتقدان دریافت کنه. در جایگاه چهارم ، فیلم موفق و مهیج «بلید رانر ۲۰۴۹» قرار داره. این فیلم با ۷٫۲ میلیون دلار فروش در هفته اخیر ، فروش داخلی اش رو بعد از سه هفته اکران ، به ۷۴ میلیون دلار میرسونه. این فیلم تا به اینجا تونسته درآمدی ۱۲۰ میلیون دلاری از فروش خارجی اش به دست بیاره که فروش کل این فیلم رو تا پایان یکشنبه ، به ۱۹۴ میلیون دلار میرسونه. بازیگران مشهور زیادی همچون «رایان گوسلینگ» ، «هریسون فورد» ، «آنا د آرماس» و «رابین رایت» در این فیلم نقش آفرینی می کنند. فیلم «Only the Brave» از استودیو «سونی» نیز با فروش ۶ میلیون دلاری اش در هفته اول اکران ، در جایگاه پنجم قرار میگیره. همچنین این فیلم با بودجه ۳۸ میلیون دلاری ساخته شده و تونسته نمره A رو از نگاه منتقدان دریافت کنه ، پس انتظار میره که فروش این فیلم در هفته های اخیر ، بیشتر بشه.

هفته آینده منتظر دیدن چه فیلم هایی باشیم؟

هفته آینده ، فیلم ترسناک «Jigsaw» از استودیو «Lionsgate» به روی پرده های سینما می آید. همچنین فیلم «Suburbicon» از استودیو «Paramount» و به کارگردانی و نویسندگی «جورج کلونی» نیز به روی پرده های سینما خواهد آمد. فیلم «Thor: Ragnarok» نیز قرار است تا در تاریخ ۳ نوامبر ، اکران شود.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید