گزارش جنجالی پلیس در مورد مایکل جکسون

0

گیگر :

طبق گزارش پلیس، مایکل جکسون عکس‌هایی برهنه از کودکان و شکنجه حیوانات را برای خود ذخیره کرده است. مسئولان بیش از ۸۰ ویدئوی ضبط شده و هارد درایو کامپیوتر به همراه یادداشت‌ها، دفاتر خاطرات، اسناد، عکس‌ها و نوارهای صوتی مایکل جکسون را توقیف کردند.

نیروی پلیس در تحقیقات خود متوجه شد مایکل جکسون مجموعه‌ای بزرگ از پورنوگرافی داشته که شامل عکس‌هایی از کودکان و شکنجه و کشتار حیوانات است. طبق این گزارش، وی این عکس‌ها را برای گمراه کردن پسران جوان مورد استفاده قرار داده است. این مجموعه در اسنادی که جدیدا توسط سایت رادارآنلاین به دست آمده، کشف شدند. این اسناد مربوط به دزدی از خانه مایکل جکسون در سال ۲۰۰۳ است که به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد اتهامات وارد به مایکل جسکون در مورد تعرض به کودکان منتشر شدند.

طبق گزارشات قبلی کلانتری سانتا باربارا کانتری، مسئولان بیش از ۸۰ ویدئوی ضبط شده و هارد درایو کامپیوتر به همراه یادداشت‌ها، دفاتر خاطرات، اسناد، عکس‌ها و نوارهای صوتی مایکل جکسون را توقیف کردند.

دستیار ارشد بازپرس سابق بخش سانتا باربارا که ران زونن نام دارد و به پیگیری پرونده مایکل جکسون کمک کرده است، به سایت رادارآنلاین گفته که بیشتر مدارک کشف شده برای بی‌حس کردن کودکان مورد استفاده قرار گرفته است.

گزارش پلیس شامل چندین مدرک است که در ملک مایکل جکسون پیدا شده است. طبق این گزارش، بسیاری از کتاب‌ها و تصاویر را می‌توان به عنوان بخشی از یک فرآیند آماده‌سازی استفاده کرد که از طریق آن، افراد می‌توانند حساسیت قربانیان خود را کاهش دهند و تعرض به آن‌ها را راحت‌تر کنند.

یکی از کتاب‌هایی که در دارایی‌هایی جکسون پیدا شده، روم تو پلی نام دارد که حاوی تصاویر زیادی از کودکان است. طبق این گزارش، برخی از تصاویر، صورت کودکان را در حالی نشان می‌دهند که روی بدن افراد بالغ قرار گرفته‌اند و بخش‌های جنسی بدنشان قابل مشاهده است.
همچنین مسئولان چندین عکس از کودکان در داخل یک گاوصندوق پیدا کردند که در اتاق استراحت کارکنان خانه جکسون قرار داشته است.

مایکل جکسون در سال ۲۰۰۳، پس از ادعای پسر جوانی مبنی بر تعرض جکسون به وی، به ۷ مورد تعرض به کودکان و ۲ مورد اجرای عامل مست‌کننده با هدف ارتکاب جنایت متهم شد. در سال ۲۰۰۵، هیئت منصفه پس از ۱۴ هفته تشکیل دادگاه، جکسون را از تمام اتهامات وارده، تبرئه کردند.

مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ و در اثر مصرف بیش از اندازه پروپوفول درگذشت.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید