گزارش زنده دربی 81؛ استقلال 0 – پرسپولیس 0

0

گیگر :

از دقایقی دیگر دو تیم پرسپولیس و استقلال در حساس ترین بازی فصل در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر می روند؛ جایی با 75 هزار هوادار و جای خالی هادی نوروزی.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گزارش زنده دربی 81؛ استقلال 0 - پرسپولیس 0
از دقایقی دیگر دو تیم پرسپولیس و استقلال در حساس ترین بازی فصل در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر می روند؛ جایی با 75 هزار هوادار و جای خالی هادی نوروزی.
 
به گزارش «انتخاب»، استقلال صدرنشین و پرسپولیس اوج گرفته با نتایجی مناسب در چند هفته اخیر با ادعای سرمربیان شان برای برگزار یک بازی هجومی پا به استادیوم آزادی گذاشته اند تا دربی 81 را برگزار کنند.

مهمترین غایب این بازی هادی نوروزی خواهد بود. کاپیتان فقید سرخ ها که چندی پیش به دلیل ایست قلبی درگذشت و مطمئنا این بازی نیز تحت تاثیر درگذشت او لحظاتی احساسی نیز خواهد ساخت.

پرویز مظلومی که خود را استاد دربی ها می داند و البته در آخرین دربی اش روی نیمکت آبی پوشان باختی تراژدیک را تجربه کرده با رویای پنجمین برد این بازی بزرگ پا به این مسابقه گذاشته است و برانکو ایوانکوویچ که در تنها دربی تحت رهبری اش سه امتیاز شیرین را کسب کرده به دنبال تکرار آن خواهد بود. دو تیم در حالی پا به این مسابقه گذاشته اند که همه چیز مهیای یک بازی زیباست.

ورزش سه شما مخاطبان عزیز را به همراهی لحظه به لحظه دربی 81 دعوت می کند.

استادیوم آزادی تماشاگر 80 هزار نفر

داور: محسن ترکی کمک داوران: رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی

استقلال:
مهدی رحمتی (C)، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، میثم مجیدی، میلاد فخرالدینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده و جابر انصاری
سرمربی: پرویز مظلومی

پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی(C)، رامین رضاییان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی و محسن مسلمان
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

دقایق حساس:

دقیقه 3: امید ابراهیمی پشت محوطه جریمه پرسپولیس خود را زمین زد تا از محسن ترکی پنالتی بگیرد اما واکنش داور بازی چیز خاصی نبود.

دقیقه 4: یعقوب کریمی با یک مانور زیبا 3 بازیکن پرسپولیس را در میانه میدان جا گذاشت.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید