گزارش سخت افزار: رونمایی از نمایشگرهای صنعتی و تبلیغاتی ال جی

0

گزارش سخت افزار: رونمایی از نمایشگرهای صنعتی و تبلیغاتی ال جی

طی مراسمی در روز چهارشنبه 29 شهریور در سالن همایش‌های گلدیران،با حضور اصحاب رسانه این شرکت از  نمایشگرهای  پیشرفته و باکیفیت OLED شرکت ال‌جی رونمایی کرد. در این مراسم دپارتمان فروش تجاری  گلدیران B2B قدرت و کیفیت نمایشگرهای کلاس تجاری و صنعتی ال‌جی را به نمایش گذاشت و عملکرد بی‌نظیر نمایشگرهای اولد، ویدئو وال ،ساینیج ، آی پی تیوی را  نشان داد. این نمایشگرها در مدل‌های گوناگونی مثل ویدیو وال تخت و خمیده، نمایشگر‌های هتلی و IPTV، نمایشگرهای OLED BACK TO BACK و نمایشگرهای استرچ به کار گرفته می‌شوند و با توجه به انعطاف و تطبیق‌پذیری خود می‌توانند به هر محیطی و با هر شرایطی جلوه‌ای تازه ببخشند.

شروع این مراسم با سخترانی کوتاه آقای بن هر ، مدیر دپارتمان b2b ال جی در خاورمیانه و آفریقا  بود.در ادامه المعی از دپارتمان فروش تجاری گلدیران راهکارهای تجاری برای فروشگاه ها ، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و فرودگاه‌ بیان کرد.در ادامه آقایان رضایی و رحمتی نیز سخنرانی کردند و در مورد ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نمایشگرها که از جمله آن عمر تقریبی 60 هزار ساعتی،امکان استفاده در حالت افقی و عمودی بدون نگرانی از زاویه دید،قابلیت استفاده 18 ساعت در روز و همچنین نصب و شخصی سازی در محیط های مختلف است را بیان کردند.

شایان ذکر است در کنار رونمایی از نمایشگرها، محصولاتی از جمله ویدیو وال‌های حرفه‌ای غول پیکر، نمایشگرهای استرچ ، ویدیو وال‌های نا‌متقارن، نمایشگرهای OLED  با تصویر دوطرفه،  WALLPAPER  کلاس تجاری، نمایشگرهای دیجیتال ساینج به همراه رابط کاربری WEBOS ، نمایشگرهای هتلی بیمارستانی و IPTV  ، نمایشگرهای STAND ALONE  ، کیوسک‌های تاچ و راهکارهای نرم‌افزاری در شو روم دپارتمان فروش تجاری به نمایش درآمد و مورد توجه مدعوین قرار گرفت.

* دیجیتال ساینیج(digital signage) به نمایشگرها و بسترهای نرم افزاری مخصوص اطلاع رسانی و تبلیغات اطلاق میشود که امروزه در حال جایگزینی به جای بیلبوردهای ثابت و بی روح در محیط هستند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید