گزینه های برانکو در نیم فصل برای قهرمانی در لیگ برتر

0

ورزش > لیگ برتر – برانکو در نیم فصل می خواهد تیمش را تقویت کند تا بتواند در لیگ برتر قهرمان شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس که توانسته این تیم را از بحران اول فصل جدا کند در مصاحبه ای با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که فعلا قصد خرید بازیکنی برای نیم فصل را ندارد. پیش از این نام هایی از جمله محمدرضا خلعتبری، بختیا رحمانی ،محمد نوری و پورعلی گنجی مطرح شده بود. برانکو این نام ها را زایده ذهن رسانه ها دانسته و گفته تا به امروز فهرستی به باشگاه نداده است.

اما تیم برانکو در نقاطی ضعف هایی دارد. او در اول فصل لیستی به باشگاه داد که میشه گفت هیچ کدام از آن بازیکنان مد نظر برانکو جذب نشدند. او با بازیکنان جوانش تیمی دونده ساخته که حتی با یک بازیکن کمتر می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.
تیم برانکو با داشتن مسلمان و نورالهی در میانه زمین از وجود یک بازیکن طراح رنج می برد.پرسپولیس مهاجمان خوب و سریعی دارد که اگر خوب تغذیه شوند می توانند گل های زیادی به ثمر برسانند. برانکو برای میانه زمین تیمش روی برگشت محمد نوری حساب باز کرده است.محمد نوری مشکل مالیاتی دارد و اگر بتواند حل کند و قراردادش را با المسمیر فسخ کند می تواند به پرسپولیس برگردد.
یکی دیگر از گزینه های پرسپولیس در خط میانی بختیار رحمانی است. او که به برای گذراندن دوره مقدس سربازی به تراکتورسازی پیوسته بود،در نیم فصل می تواند به یکی از تیم های لیگ برتر بپیوندد.در حال حاضر پرسپولیس و استقلال از گزینه های مطرح به خدمت گرفتن او هستند.
برانکو در خط دفاعی با داشتن بنگر،نورمحمدی،اومانیا و ماریچ هنوز نتوانسته به خواسته اش برسد. او هنوز از دفاع چرخشی استفاده می کند و به نظر می رسد اطمینان صد در صد به مدافعانش ندارد. گزینه پرسپولیس برای خط دفاعی مرتضی پورعلی گنجی است. مدافع ملی پوش و گلزنی که به تازگی قراردادش با تیاجین چیب تمام شده و اگر قید پول چینی ها را بزند به احتمال زیاد در نیم فصل راهی تیم برانکو می شود.
پرسپولیس در درون دروازه هم از وجود یک دروازه بان شش دانگ بهره نمی برد. این روزها خبر می رسد پرسپولیسی ها به دنبال دروازه بان معترض نفت تهران هستند. بیرانوند حتی در اردوی تیم ملی عنوان کرده از پرسپولیس پیشنهاد دارد و می خواهد در نیم فصل به این تیم به پیوند.اما برانکو بارها در مصاحبه هایش از سوشا مکانی تعریف کرده و گفته به توانایی های او اعتقاد دارد.

256 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید