گفتمان سازی والدين گامی مثبت برای اوقات فراغت دانش آموزان

0

دبير كل اتحاديه انجمن های اسلامی وزارت آموزش و پرورش از برنامه های اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان برای الگو سازی دانش آموزان در فصل تابستان خبر داد.

احمد علامتی دبير كل اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی  ،در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان اظهار داشت:با توجه به اين كه در فصل تابستان هستيم وزارت آموزش و پرورش  برنامه هايي را در راستاي اوقات فراغت دانش آموزان درنظر گرفته چرا كه استفاده بهينه آنها از اوقات فراغت آينده كشور را تحت تأثير قرار مي دهد و امسال نيز اقداماتي در اين رابطه در دستور كار قرار دارد.

دبير كل اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان در خصوص برنامه هاي اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان در فصل تابستان اظهار داشت:برنامه گفتمان سازي براي والدين دانش آموزان در الويت قرار دارد چرا كه خانواده ها مسئول اوقات فراغت دانش آموزان و فرزندان خود هستند و لازم است فرهنگ سازي هاي لازم در اين رابطه صورت گيرد تا خانواده ها نظارت بيشتري بر فعاليت هاي فرزندان خود داشته باشند چرا كه بسياري از مشكلات و آسيب هاي اجتماعي دانش آموزان دلايل ريشه اي دارد و بايد به درستي هدايت شوند.

وي بيان كرد:وزارت آموزش و پرورش به عنوان مكمل در كنار خانواده ها برنامه هايي را تدوين كرده كه فعاليت ها مبني بر كيفيت بخشي تنظيم و تدوين شده است تا استفاده دانش آنوزان از اوقات فراغت مفيد تر واقع شود.

علامتي عنوان كرد:تمام برنامه هاي وزارت آموزش و پرورش بر شعار سال اقتصاد مقاومتي،اقدام و عمل منطبق شده تا فعاليت ها به سمت و سوي صحيح تري سوق داده شود و در همين راستا دانش آموزان مهارتي را به صورت حرفه اي دنبال مي كنند و به خود باوري مي رسند تا در آينده شغلي خود بهره اي از آن ببرند.

دبير كل اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان اظهار داشت:تدوين نوشت ابزار ايراني و اسلامي،اردوهاي ورزشي و جهادي و برگزاري برنامه هاي درون تشكيلاتي در ٣٢ استان از ديگر برنامه ها است كه از هفته دوم تير ماه آغاز و تا هفته دوم شهريور ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید