گفتگو با تهییه کننده برنامه “دات آی آر”/برنامه‌ای با نگاه ویژه به اقتصاد دانش بنیان

0

 برنامه «دات آی آر» با هدف معرفی ایده پردازانی که با تکیه بر مبانی اقتصاد مقاومتی و مولد موفق به کارآفرینی خلاق شده اند از سه شنبه( ۲ شهریورماه) بعد از خبر ۲۰:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

اتاق خبر 24: 

«دات آی آر» برنامه‌ای برای به  تصویر کشیدن اقتصاد دانش بنیان و ترویج استفاده از ایده‌های برتر برای کسب موفقیت در فضای کسب و کار است و در این راستا کسانی که با وجود محدودیت‌های گوناگون، راه‌های نوینی برای کسب درآمد و خلق ایده‌های کارآمد یافته‌اند به این برنامه دعوت می‌شوند.

آرمین قاسم زاده

«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می‌رود و در بطن خود آموزش واجد چگونگی به بار نشستن ایده‌هاست.

قسمت اول «دات آر آی» که سه شنبه (2 شهریورماه) پخش می‌شود آرمین احمدی طراحِ سامانه گردشگری مجازی حضور خواهد داشت. این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده است.

«دات آی آر» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم‌زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر 20:30 از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید