گلاره عباسی:خودم را درگیر حاشیه‌ها نمی‌کنم

0

به نقل از گیگر:

ماهیت افراد و آثاری که به حاشیه‌سازی در جهت جذب مخاطب می‌پردازند، با گذشت زمان مشخص می‌شود.

 به گزارش سینماخبر،گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون  در خصوص حاشیه‌سازی و تاثیرات‌ آن بر موفقیت یا عدم موفقیت یک بازیگر یا فیلم گفت: به هرحال حاشیه‌سازی همیشه اطراف همه چیز و همه جای دنیا و به خصوص سینما، تلویزیون و هنرهای نمایشی وجود دارد و در کل مسئله داغی است که در برهه‌ای از زمان اتفاق می‌افتد اما طولانی مدت نیست و نمی‌تواند دوام داشته باشد.

وی افزود: نمی‌خواهم در مورد بد یا خوب بودن حاشیه‌سازی و تاثیرات آن بر روند فعالیت‌های هنری صحبت کنم، چون مقوله‌ای است که وجود دارد و می‌تواند خوب یا بد باشد اما هر چیزی که هست ماهیت اثر یا کسی که به آن پرداخته را در طولانی مدت بروز می‌دهد. خود من آدمی هستم که شلوغی‌های این چنینی را دوست ندارم و زیاد جذب این ماجراها نمی‌شوم چون معتقدم انسان اول باید هویتش را حفظ کند و خودش باشد و ببیند برای خود واقعیش چه اتفاقات منفی یا مثبتی می‌افتد.

عباسی از علاقه خود برای فعالیت در مدیوم سینما یا تلویزیون این گونه گفت: مدیوم برای من فرق نمی‌کند و زیاد به آن فکر نمی‌کنم، تمایل اصلی و ایده‌آل همیشگی‌ام همکاری با یک کار و نقش خوب است و امیدوارم این اتفاق برای من بیفتد.

برای مشاهده جزئیات کامل خبر اینجا کلیک کنید.

منبع:

 


پاسخ دهید