گلایه دانشجویان رازی کرمانشاه از کندی اینترنت

0

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه رازی کرمانشاه، با رد علت گلایه برخی دانشجویان در خصوص وجود مشکلات در سرعت اینترنت این دانشگاه، تاکید کرد: بهترین امکانات برای ارائه خدمات اینترنت در این دانشگاه موجود است.

وی با اشاره به اینکه تمام دانشکده های رازی کرمانشاه به فیبر نوری متصل اند، ادامه داد: همزمان حدود 3500 نفر از دانشجویان و 50 سامانه فعال اتوماسیون، رسیدگی به شکایات، ایمیل و پورتال از طریق اینترنت دانشگاه، آنلاین هستند.

این عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر در دانشگاه رازی کرمانشاه، تاکید کرد: در حال حاضر 10 سامانه فعال دفترهای دانشگاهی در حال انجام وظیفه هستند. همچنین یک سیستم Tiro در ویس آپ این دانشگاه فعال است و این امکانات را هیچ دانشگاه دیگری ندارد.

احمدی با رد علت گلایه دانشجویان این دانشگاه در خصوص عدم وجود امکانات مدرن در سالن های اینترنتی، عنوان کرد: روزانه بیشتر از یک ترابایت اینترنت در این دانشگاه استفاده می شود که حدود 1000گیگابایت دیتا را دانشجویان از کامپیوترهای دانشکده برای تحقیق، فیش غذا، دانلود، ثبت نام و پژوهش خود استفاده می کنند. 

وی در خصوص سالن های اینترنت در خوابگاه های دانشگاه رازی کرمانشاه ، اظهار کرد: در تمامی خوابگاه های دخترانه و پسرانه، لپ تاب یا گوشی های همراه دانشجویان به وایرلس دانشکده متصل است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید