گلکسی نوت ۷ در دو نسخه عرضه می‌شود

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از آی تی رسان، سوالی که مطرح است، این است که آیا علاوه بر نسخه با نمایشگر خمیده، نسخه معمولی یا با نمایشگر تخت نیز وجود دارد؟ اطلاعاتی که در سایت سامسونگ دیده شده است، نشان می‌دهد که احتمالا دو نسخه از گلکسی نوت ۷ عرضه می‌شود که یکی دارای نمایشگر تخت است.
 
همانطور که در تصویر پایین دیده می‌شود، در مروگر، شماره SM-N930F دیده می‌شود و احتمال می‌رود که مدل معمولی نوت باشد. این شماره از همان روند شماره‌های پیشین گلکسی نوت ۵ (SM-N920) و گلکسی نوت ۴ (SM-N910) پیروی می‌کند. همچنین این احتمال وجود دارد که شماره مدل گلکسی نوت ۷ با نمایشگر خمیده SM-N935 باشد که شبیه گلکسی S7 Edge با شماره مدل SM-G935 است.
 
گرچه این نیز شاهد مستحکمی برای وجود نسخه معمولی نیست، اما برای طرفدارانی که علاقه به نسخه خمیده ندارند، جای امیدواری است. از آنجایی که مدل‌های با نمایشگر خمیده معمولا قیمت بیشتری دارند، منطقی به‌نظر نمی‌رسد که تنها یک نسخه از این پرچمدار ارایه شود. از طرف دیگر، بسیاری از کاربران چه از نظر زیباشناختی و چه از نظر کاربردی‌ بودن، علاقه‌ای به مدل‌های با نمایشگر خمیده ندارند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید