گلکسی نوت ۷ در ۱۲ مرداد معرفی می‌شود

0

گلکسی نوت‌ها همیشه مورد توجه بوده‌اند، چون اولین بار آن‌ها فبلت‌ها را محبوب کردند. این بار نیز چندان متفاوت نیست و گلکسی نوت ۷ با اینکه هنوز رونمایی نشده است، بحث‌های زیادی را برانگیخته است.

پیش از این ایوان بلس گفته بود که نزدیک به دو ماه به رونمایی از گلکسی نوت ۷ مانده و حالا تصاویری که منتشر شده، نشان می‌دهد که گفته او درست است. این تصویر یا از دعوتنامه برای مطبوعات یا پوستر برای معرفی گلکسی نوت جدید برگرفته شده است. این پوستر حاوی چند نکته است:

  • اولین نکته زمان رونمایی است که به وضوح ۲ آگوست (۱۲ مرداد) عنوان شده است.
  • طراحی به گونه‌ای است که عدد ۷ به وضوح در آن دیده می‌شود. قبلا اخبار حاکی از آن بود که سامسونگ از عدد ۶ صرفه‌نظر کرده و یک‌راست به سراغ عدد ۷ می‌رود.
  • لبه‌های خمیده دیگر نکته نهفته در این تصویر است. برخی از طرفداران این گوشی، از اینکه سامسونگ تنها قصد دارد نسخه خمیده را ارائه کند، بسیار عصبانی هستند.
  • محل رونمایی، نیویورک خواهد بود و به طور زنده از یوتیوب پخش می‌شود.

اگر فرض کنیم که این خبر درست باشد، چندان از رونمایی پیش از موعد متعجب نمی‌شویم، چون سامسونگ در سال ۲۰۱۶، همه کارهای خود را به جلو انداخته است، S7 نیز زودتر از موعد هر سال معرفی شد. اما سوال واقعی درباره لبه‌های خمیده گلکسی نوت ۷ است. واضح است که سامسونگ یک نسخه گلکسی نوت ۷ اج ارائه می‌‌کند، اما آیا این نسخه، تنها مدل است؟

احتمال این اتفاق به چند دلیل پایین است. اول اینکه پرچمداران سامسونگ، کماکان معرفی می‌شوند. دوم اینکه نمایشگرهای خمیده گران‌تر هستند و بها را بالا می‌برند. در نهایت برخی از کاربران، نمایشگرهای خمیده را دوست ندارند. سامسونگ توانست با پشتیانی دوباره از کارت حافظه در S7، برخی از عصبانیت‌ها را کاهش دهد و چندان معقول به نظر نمی‌رسد که دوباره با این‌کار، کاربران را ناراحت کند. به احتمال زیاد، دو نسخه از گلکسی نوت ۷ رونمایی می‌شود و گلکسی نوت ۷ با نمایشگر خمیده توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند.

galaxy-note-7-aa-1000x652

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید