گلکسی نوت 6 به صفحه نمایش خمیده مجهز خواهد شد + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از زومیت، سامسونگ تا چند ماه دیگر از جدیدترین محصول خود در خانواده‌ نوت رونمایی می‌کند. تا کنون اطلاعات و شایعات زیادی در مورد این فبلت جدید که گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷ نام خواهد داشت، منتشر شده است. یکی از تصاویری که به تازگی از این گوشی منتشر شده، نشان‌دهنده‌ لبه‌های خمیده در دو طرف آن است.

گلکسی نوت 6 به صفحه نمایش خمیده مجهز خواهد شد + عکس
اکانتی با نام @ShaiMizrachi به تازگی تصاویری از رندر سه‌بعدی گلکسی نوت ۶ منتشر کرده است. این حساب کاربری سابقه‌ خوبی در انتشار اطلاعات قبل از معرفی رسمی محصولات دارد. اطلاعات این حساب در مورد گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ تا کنون صحیح بوده‌اند و می‌توان امیدوار بود که تصاویری که اخیراً منتشر شده نیز، تصاویری معتبر از فبلت جدید سامسونگ باشند.

طبق اطلاعات منتشر شده در تصاویر رندر سه‌بعدی، گلکسی نوت ۶ ضخامتی برابر با ۷.۸ میلی‌متر خواهد داشت. این در حالی است که نسل قبلی یعنی نوت ۵، ضخامت ۷.۶ میلی‌متری داشت. البته این افزایش ضخامت در صورت استفاده از لبه‌های خمیده و باتری بزرگ‌تر، منطقی است. دیگر ابعادی که در این رندر قابل مشاهده است، طول و عرض این گوشی است که به ترتیب ۱۵۳ و ۷۴.۵ میلی‌متر هستند. این ابعاد نشان می‌دهد که گلکسی نوت ۶ از نسل قبلی خود با ابعاد ۱۵۳.۲ در ۷۶.۱ میلی‌متر کمی کوچک‌تر خواهد بود.

در مورد زمان عرضه نیز، آخرین شایعات منتشر شده تاریخ عرضه‌ Galaxy Note 6 را دوم ماه آگوست عنوان کرده‌اند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید