گلکسی نوت 7 با 6 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت حافظه داخلی تائیدیه TENAA را دریافت کرد

0

گلکسی نوت 7 با 6 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت حافظه داخلی تائیدیه TENAA را دریافت کرد

یکی از شایعاتی که همواره پیش از معرفی رسمی گلکسی نوت 7 سامسونگ درباره این دستگاه شنیده میشد، استفاده از 6 گیگابایت حافظه RAM برای ساخت آن بود. با این حال پس از رونمایی از این گوشی مشخص شد سامسونگ تصمیم گرفته بار دیگر از 4 گیگابایت رم استفاده کند و افزایش آن را به مدل سال آینده موکول کند. اما در کمال تعجب امروز TENAA تصویر تائیدیه ای را منتشر کرد که نشان می دهد نمونه ای از گلکسی نوت 7 با 6 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت حافظه داخلی به آنها معرفی شده است.

بر اساس اطلاعاتی که در تصویر منتشر شده وجود دارد، نسخه جدید به صورت 2 سیمکارت خواهد بود که به این ترتیب می توان افزایش ظرفیت فضای ذخیره سازی را منطقی در نظر گرفت. وجود سیمکارت دوم به معنی امکان استفاده از کارت حافظه جانبی است که در نتیجه در تائیدیه ظرفیت حافظه به صورت 128 گیگابایتی نمایش داده شده. اما نکته جالب تر و البته تعجب بر انگیز تر ماجرا درباره 6 گیگابایت حافظه RAM است. چند روز پیش بود که بنچمارک دستگاهی با کد SM-N9300 (که همان کد مورد استفاده برای نوت 7 است) در GFXBench منتشر شد و در آن هم شاهد تاکید بر 6 گیگابایتی بودن RAM دستگاه شده بود. نمی توان اظهار نظری قطعی درباره این اتفاقات انجام داد اما ممکن است سامسونگ تصمیم داشته باشد برای برخی از بازارهای پرفروش خود مانند چین، نسخه ای تقویت شده از گلکسی نوت 7 را به فروش برساند. در صورت ورود این نسخه ها به سایر بازارها (از جمله بازار ایران) به نظر می رسد خریداران نوت 7 به چند برابر میزان فعلی افزایش پیدا کنند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید