گلکسی نوت 8 اواخر سال 2017 عرضه خواهد شد

0

گلکسی نوت 8 اواخر سال 2017 عرضه خواهد شد

امروز سامسونگ الکترونیک گزارش در آمد سه ماه اول سال 2017 منتشر کرد . این گزارش نشان می دهد سامسونگ 9.9 تریلیون وون یا 8.7 میلیارد دلار در تمامی کسب و کار های خود سود داشته است . با این حال ،  با افزایش فروش دستگاه ، سود حاصل از بخش تلفن های همراه نسبت به سه ماه آخر سال 2016 کاهش یافته است .

به عبارت دیگر سامسونگ دستگاه های بیشتری به فروش می رساند اما سود کمتری به دست می آورد . البته باید این نکته را در نظر گرفت که کاربران زیادی علاقه مند هستند تا پرچمدار جدید سامسونگ که هفته گذشته عرضه جهانی آن آغاز شد را خریداری نمایند . سامسونگ همچنین قصد دارد قیمت پرچمدار سال گذشته خود یعنی گلکسی اس 7 را نیز کاهش دهد ولی کاربران گوشی های هوشمند خود را به کندی تعویض می کنند و منتظر جانشین خوبی برای آن ها هستند . با این وجود خرید و فروش دستگاه های مقرون به صرفه تر افزایش یافته و در نتیجه فروش کلی دستگاه ها افزایش می یابد .

با وجود کاهش سود سامسونگ نسبت به سه ماه آخر سال 2016 ، سه ماه اول سال 2017 دومین سه ماهه برتر این شرکت از نظر سود دهی تا کنون بوده است که بخش بزرگی از آن مربوط به فروش صفحه نمایش می باشد . پیش از این سامسونگ پیش بینی کرده بود سودی 10.1 تریلیون وون یا 8.8 میلیارد دلاری را در سه ماه اول سال 2017 کسب خواهد کرد که تا حدود بسیار زیادی به خواسته خود رسیده است 

سامسونگ همچنین اعلام کرده است که پرچمدار جدید خود را در نیمه دوم سال 2017 عرضه خواهد کرد . این یک روش استاندارد و عادی برای سامسونگ می باشد که پرچمدار گلکسی اس را در بهار و پرچمدار سری نوت را در پاییز رونمایی می کند . احتمالا تا چند ماه دیگر شاهد شایعاتی مربوط به گلکسی نوت 8 خواهیم بود . سامسونگ پیش از این با وجود مشکلات گلکسی نوت 7 و آتش گرفتن آن اعلام کرد که تولید سری نوت را متوقف نخواهد کرد .

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید