گلکسی S7 با اندروید نوقا در GFXBench رویت شد

0

پاییز معمولا زمان دریافت به‌روزرسانی‌ها و آپدیت‌های جدید برای گوشی‌های هوشمند است. گوشی‌های اندرویدی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و کم‌کم به‌روزرسانی و آپدیت جدید به تازه‌ترین نسخه این سیستم‌عامل یعنی اندروید ۷.۰ نوقا را دریافت می‌کنند و کاربران نیز از تجربه استفاده از نسخه‌های جدید نرم‌افزاری تلفن‌های هوشمند بهره می‌برند.

به‌روزرسانی‌ها و آپدیت‌ها به نسخه جدید اندروید ۷.۰ نوقا در حال کلید خوردن است. وان پلاس تلفن‌های هوشمند خود را برای دریافت آپدیت به اندروید ۷.۰ نوقا آماده می‌کند و پیش‌ از این نیز گلکسی S7 Edge طبق اخبار و شایعات به‌روزرسانی اندروید ۷.۰ را دریافت کرده که به‌زودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، حالا هم نوبت به گلکسی S7 رسیده است تا به این نسخه به‌روزرسانی شود.

طبق اخبار منتشرشده آپدیت گلکسی S7 به اندروید نوقا در بنچمارک GFXBench رؤیت شده است. گلکسی S7 و احتمالا گلکسی S7 Edge در حالی به جدیدترین نسخه از اندروید آپدیت خواهند شد که نسخه اندروید آن‌ها اندروید مارشمالو است و مدت‌زمانی که پیش‌ازاین گوشی‌های سامسونگ به جدیدترین نسخه به‌روز شده‌اند ۴ ماه پس از انتشار رسمی نسخه جدید اندروید بوده است، بدین معنا که گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge در ماه دسامبر ۲۰۱۵ / ژانویه ۲۰۱۶ به نسخه مارشمالو به‌روز شده‌اند. بدین‌صورت دو پرچم‌دار جدید سامسونگ گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge نیز قطعا تا پایان سال ۲۰۱۶ به اندروید ۷.۰ نوقا به‌روزرسانی خواهند شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید