گلکسی S7 Edge به‌زودی با رنگ آبی مرجانی عرضه می‌شود

0

از آنجایی که دیگر امکان خرید گلکسی نوت ۷ وجود ندارد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در حال حاضر، تمرکز خود را بر روی گلکسی S7 Edge معطوف کنید. اگر اخبار جدیدی که به گوش می‌رسد حقیقت داشته باشد، باید به زودی منتظر گلکسی S7 Edge به رنگ آبی مرجانی باشیم.

آبی مرجانی، رنگی بود که در ابتدا برای گلکسی نوت ۷ عرضه شد. اما با کمال تعجب، تعداد محدودی از مردم خواستار آن بودند. بر اساس عکسی که امروز در رسانه‌ها منتشر گردید، ظاهرا مسئولان سامسونگ در تلاش هستند تا رنگ آبی مرجانی را روی گلکسی S7 Edge نیز پیاده سازی نمایند. ظاهرا کره‌ای‌ها، می‌خواهند از این طریق و تا پیش از آمدن گلکسی S8، توجه مردم را از وقایعی که پیرامون نوت ۷ افتاد پرت نموده و تمرکز آنها را به سمت رنگ جدید پرچمدار پیشین، یعنی گلکسی S7 Edge بکشانند. البته ماه‌ها از تولد این تلفن هوشمند می‌گذرد. اما انجام این کار، لازم و ارزشمند به نظر می‌رسد.

ما در تصویر زیر که جدیدا منتظر شده است، به وضوح نام اپراتور Verizon را می‌بینیم. اما این موضوع، نمی‌تواند لزوما به معنی اختصاصی بودن این رنگ برای اپراتور اشاره شده باشد. چرا که در قاب کناری آن، نام سامسونگ را می‌بینیم که در پشت بدنه دستگاه حک شده است.

گلکسی S7 Edge به رنگ آبی مرجانی. نظر شما چیست؟!

galaxy-s7-edge-bluee-coral

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید