گل سر سبد چری را ببینید؛ تیگو ۷ آمد!

0

تصاویری که می‌بینید مربوط به آخرین دست آورد کمپانی چری؛ شاسی‌بلند تیگو ۷ است. قرار است که این خودرو تا ۱۲ سپتامبر در چین عرضه شود. تیگو ۷ را باید گل سر سبد محصولات کمپانی چری نامید؛ زیرا که برای اولین بار چری از زبان طراحی جدید خود برای تولید و ساخت آن استفاده کرده و بسیار زیباست!

chery-tiggo-x7-1-660x452

طراحی بدنه چری تیگو ۷ به طور کلی زیبا بوده و استفاده از نوارهای کرومی در اطراف پنجره‌های آن بسیار زیرکانه است. قوس چرخ‌ها بسیار خوب طراحی شده، ولی متاسفانه ریل‌های قرار گرفته بر روی سقف تیگو ۷ بسیار کوچک بوده و بیشتر جنبه تزئینی دارند.

chery-tiggo-x7-2-660x378

فضای داخلی چری تیگو ۷ همانند طراحی خارجی آن بسیار خوب بوده و در آن از رنگ‌های نارنجی، سیاه و سفید استفاده شده است. مواد به کار گرفته شده در  داشبورد با کیفیت بوده و راننده می‌تواند از یک صفحه نمایش لمسی بزرگ و امکانات دیگر تیگو ۷ استفاده کرده و لذت ببرد!

chery-tiggo-x7-3-660x428

chery-tiggo-x7-4-660x487

سیستم سرگرمی چری Clouddrive نام دارد که با اتصال به یک سرور اختصاصی، می‌تواند موسیقی، عکس، فیلم و … را ذخیره کند! فرمان تیگو ۷ بسیار جالب طراحی شده و از بین آن بر روی صفحه کیلومتر شمار، یک صفحه نمایش کوچک دیده می‌شود که اطلاعات خودرو را بر روی خواهید دید.

chery-tiggo-x7-7-660x410

در نمای پشتی از خطوط تیز استفاده شده و هیچ نقص و ایرادی دیده نمی‌شود! اما آیا روبروی تیگو ۷ نیز یک طراحی خاص و ویژه دارد؟ قطعا همین طور است! تصاویر گویای همه چیز بوده و ریز بینی طراحان چری در طراحی جلو پنجره‌ای و اتصال آن به زیر چراغ‌ها را می‌بینیم!

chery-tiggo-x7-9-660x546

چری تیگو ۷ قرار است با دو موتور عرضه شود. یکی از این پیشرانه‌ها ۱.۵ لیتری توربو و دیگری ۲ لیتری است. هر دو موتور برای انتقال قدرت خود به چرخ‌ها، از یک گیربکس دستی و یا اتوماتیک شش سرعته استفاده خواهند کرد.

chery-tiggo-x7-8-660x532

چری در تلاش است که دل جوانان را به دست بیاورد و ظاهرا تیگو ۷ اولین قدم محکم این کمپانی در این مسیر است؛ زیرا که شاسی‌بلندهای چینی روز به روز محبوب‌تر شده و استقبال خوبی آنها می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید