گوزنی سرگردان در دنیای GTA V !

0

گوزنی سرگردان در دنیای GTA V !

بسیاری از افراد در سر تا سر جهان به دنبال کردن برنامه هایی که به نمایش های واقعی یا Reality Show مشهور هستند علاقه ی فراوانی دارند و معمولاً بخش هایی از اوقات فراغت خود را به منظور وقت گذرانی و سرگرم شدن به مشاهده ی چنین برنامه هایی اختصاص می دهند. حال برای علاقه مندان به بازی GTA V نیز این فرصت فراهم آمده است تا بتوانند در قالب این بازی یک نمایش واقعی و تا حدودی عجیب را تجربه نمایند!

 

 

قضیه از این قرار است که به تازگی نوعی ماد جدید از سوی فردی به نام برت واتانابه برای بازی GTA V ساخته شده است که تفاوت های قابل توجهی با ماد های پیشین ساخته شده برای این بازی دارد. در واقع این ماد جدید شخصیت اصلی (یا بهتر است بگوییم شخصیت های اصلی) بازی GTA V را با یک گوزن جایگزین می کند! اما نکته ی اصلی ماجرا این جاست که این گوزن به شکل خود به خود کنترل می شود و هیچ گیمری نمی تواند کنترل او را در دست بگیرد. در واقع کنترل این گوزن به دست هوش مصنوعی بازی GTA V قرار گرفته است و به موجب تعامل این حیوان سرگردان با سایر شخصیت های حاضر در بازی GTA V (که در واقع ساکنان شهر بزرگ لوس سانتوس به شمار می روند و هر کدام از آن ها هوش مصنوعی مختص به خود را دارند) قرار است صحنه های جالب و گاه مضحکی رقم بخورد. جالب این جاست که برای هر چه هیجان انگیز تر شدن ماجراجویی های این گوزن شاخ دار در دنیای GTA V او هر چند وقت یک بار به شکل خودکار به نقاط مختلفی از نقشه ی شهر لوس سانتوس منتقل می شود تا علاقه مندان به دنبال کردن ماجراجویی های او بتوانند هر چند ساعت یک بار با صحنه های جدید و هیجان انگیزی رو برو شوند. از آن جایی که هیچ کدام از حرکات و تصمیمات این گوزن از پیش طراحی شده و به عبارتی اسکریپت شده نیستند، علاقه مندان به بازی GTA V می توانند در هر لحظه شاهد رقم خوردن حوادث تازه ای از سوی او باشند و  غافلگیری های کاملاً متفاوتی را تجربه نمایند. البته در این میان باید به این نکته هم اشاره کرد که ماجراجویی های این گوزن سرگردان در شهر لوس سانتوس به شکل 24 ساعته از طریق شبکه ی توییچ برای علاقه مندان بازی GTA V پخش می شود و به این ترتیب آن دسته از علاقه مندان به این بازی که تا این لحظه تمامی سوراخ سنبه های شهر لوس سانتوس را جستجو کرده و طیف وسیعی از ماد های گوناگون را نیز بر روی این بازی امتحان کرده اند، اکنون می توانند از تجربه ی این بازی دست کشیده و با بهره مندی از ذرت بو داده و آجیل نوروزی با خیال راحت سریال تلویزیونی گوزن سرگردان شهر لوس سانتوس را تماشا کنند!

 gtav

بر اساس اطلاعات موجود، این گوزن سرگردان تا کنون ماجرا های فراوانی را در دنیای GTA V رقم زده و خرابی های متعددی را به بار آورده است. به عنوان مثال این چهار پای شاخ دار موجب بروز چندین فقره ترافیک سنگین در اتوبان های شهر لوس سانتوس شده و علاوه بر آن در یک رویارویی خونین میان باند های تبهکاری حاضر در شهر لوس سانتوس نیز حضور یافته است. البته گوزن شاخ دار ما طی گشت و گذار غیر قابل پیش بینی خود در طول خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهر لوس سانتوس با بد بیاری های فراوانی نیز رو برو بوده و به عنوان مثال در مکان های مختلفی گیر افتاده است (مکان هایی نظیر در های بسته یا پارکینگ های بن بست که حتی شاخ های بلند گوزن ما نیز برای رهایی بخشیدن او از مخمصه های پیش آمده کارگر نبوده اند). در مشاهده ی شخصی خود از این نمایش شبانه روزی برای دقایقی نظاره گر این گوزن بی نوا بودم که در میان گروهی از پلیس های سر تا پا مسلح شهر لوس سانتوس محاصره شده بود و در حالی که عاجزانه و بسیار بی هدف به اطراف می دوید زیر رگبار بی امان گلوله های آن ها قرار داشت. و باید اعتراف کرد که در طی برگزاری سکانس مذکور (که در واقع از مشاهده ی نتیجه ی نهایی آن بی بهره ماندم) این گوزن شاخ دار حتی از بروس ویلیس نیز بسیار جان سخت تر به نظر می رسید! به هر حال اگر در این روز های تعطیل (که البته به تدریج رو به پایان هستند) حسابی حوصله تان سر رفته است و به دنبال یک سرگرمی نسبتاً متفاوت برای وقت گذرانی می گردید (و البته اگر از پرسه زدن در خیابان های شهر لوس سانتوس خسته شده اید) می توانید با جستجوی عبارت San Andreas Streaming Deer Cam در شبکه ی اینترنت ، به صورت کاملاً زنده به تعقیب اودیسه ی بی پایان گوزن شاخ دار شهر لوس سانتوس بپردازید. ضمن این که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته نمایش گوزن کذایی ما در دنیای GTA V تا تاریخ 20 آوریل سال جاری میلادی به شکل شبانه روزی و در طول هفت روز هفته در جریان خواهد بود.       

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید