گوگل اپلیکیشن جدید Who’s Down را منتشر کرد ۲۰۱۶

0

اپلیکیشن جدید Who’s Down

اپلیکیشن جدید Who’s Down

آبان ۱۹, ۱۳۹۴
اخبار تکنولوژی, ویژه

26 بازدید

 اپلیکیشن جدید Who’s Down
اپلیکیشن جدید Who’s Down

گوگل اپلیکیشن جدید Who’s Down را منتشر کرد ۲۰۱۶

گوگل به‌تازگی و خیلی بی‌سروصدا از اپلیکیشن “Who’s Down” رونمایی کرده است.
شما در اپلیکیشن “Who’s Down”، می‌توانید وضعیت خود را برای انجام کاری که تمایل به اجرای آن دارید مشخص کنید، و به وسیله این اپلیکیشن به دوستان خود اطلاع دهید و آنها در صورت تمایل به شما می‌پیوندند.
کار کردن با این اپلیکیشن بسیار ساده است. شما ابتدا وضعیت خود را در این اپلیکیشن وارد می‌کنید، برای مثال می‌خواهید به رستوران بروید و یا به سینما، این وضعیت تا سه ساعت برای مخاطبین نمایش داده می‌شود. در این مدت اگر از میان مخاطبان کسی تمایل داشت تا به شما برای رفتن به رستوران و یا سینما بپیوندد به شما پیام می‌دهد تا زمان را با هم برای رفتن بیرون تنظیم کنید. ضمنا شما برای استفاده از این اپلیکیشن به دعوت‌نامه نیاز دارید، در صورت نداشتن دعوت‌نامه از درون اپلیکیشن می‌توانید درخواست بدهید.
گوگل این اپلیکیشن را از اپلیکیشن “Swarm” الگوبرداری کرده است.
این اپلیکیشن برای دو پلتفرم اندروید و”iOS” طراحی شده است، و شما از طریق گوگل پلی و اپل استور امکان دانلود اپلیکیشن “Who’s Down” را دارید.با لینک مستقیم از گوگل پلی و اپل استور دانلود کنید .

گردآوری:گیگر

منبع:sohait

دوستان عزیز اگر مطلب وب سایت برای شما مفید بوده است لطفا وب سایت گیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


download اپلیکیشن جدید Who’s Down اپلیکیشن جدید Who’s Down جدیدترین نرم افزار گوگل Who’s Down معرفی شد دانلود دانلود رایگان اپلیکیشن جدید Who’s Down دانلود مسقیم اپلیکیشن جدید Who’s Down عجیب ترین نرم افزار گوگل Who’s Down معرفی شد معرفی بی سرو صدای اپلیکشن Who’s Down معرفی بی سرو صدای نرم افزار Who’s Down نرم افزار مخفی Who’s Down

لینک مطلب

پاسخ دهید