گوگل در ماه اکتبر از یک روتر وای‌فای رونمایی می‌کند

0

گوگل مراسمی در ۱۳ مهر دارد که از محصولات سخت‌افزاری خود رونمایی می‌کند. در این مراسم، علاوه بر گوشی‌های پیکسل، محصولات سخت‌افزاری دیگری نیز معرفی می‌شوند. گوگل در این مراسم از گوگل وای‌فای، گوگل هوم و گوگل کروم‌کست اولترا رونمایی می‌کند.

آیا از روترهای OnHub گوگل رضایتی ندارید؟ گوگل قصد دارد که یک روتر جدید رونمایی کند. مهمترین ویژگی‌های گوگل وای‌فای این است که می‌تواند چند نقطه دسترسی را به هم متصل کرده و یک شبکه وای‌فای گسترده ایجاد کند. به طور ساده، این محصول گستره وای‌فای را افزایش می‌دهد. این محصول برای خانه‌های بزرگ ایده‌ال خواهد بود. گوگل وای‌فای را می‌توان به راحتی با اپلیکیشن OnHub مدیریت کرد. این محصول با قیمت ۱۲۹ دلار روانه بازار می‌شود.

محصول دیگر، گوگل هوم (Home) است که در کنفرانس سالانه گوگل رونمایی شد و رقیبی برای اکوی آمازون است، با این تفاوت که از سرویس‌های گوگل استفاده می‌کند. این محصول نیز با قیمت ۱۲۹ دلار عرضه می‌شود. در نهایت، گوگل از کروم کست اولترا رونمایی می‌کند. تفاوت کروم کست اولترا با مدل پیشین در پشتیبانی از محتوای ۴K است. کروم کست با قیمت ۶۹ دلاری عرضه می‌شود. این قیمت کمی گران و تقریبا دو برابر قیمت کروم کست است، اما محصول جدید بسیار قدرتمندتر بوده و از HDR نیز پشتیبانی می‌کند.

باید بخوانید:  احتمال معرفی هدست واقعیت مجازی Android VR در کنفرانس Google I/O

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید