گیمر‌های حرفه‌ای به اندازه ورزشکاران حرفه‌ای سخت تمرین می‌کنند

0

گیگر :

گوردن در تلاش برای قانع کردن غیرگیمرها به اهمیت صنعت بازی، مقاله‌ای برای سایت The Player’s Tribune درباره بازی‌های ویدیویی نوشت.

او در این مقاله در مورد تجربه عناوینی چون هیلو و Ocarina of Time در دوران کودکی‌اش صحبت می‌کند و اعتقاد دارد که علاقه شدید او به گیمینگ احتمالاً او را در ورزش بسکتبال به بازیکن بهتری تبدیل کرده است.

گردن همچنین در مقاله‌اش به مقوله بازی کردن به صورت حرفه‌ای می‌پردازد و می‌گوید که این یک فرهنگ حاشیه‌ای و کم اهمیت نیست.
هیوارد ادعا می‌کند:«یا شما هم این حقیقت را تایید می‌کنید و یا اینکه احتمالاً در اشتباه به سر می‌برید.»
این بازیکن NBA می‌گوید که گیمر‌های حرفه‌ای به اندازه ورزشکار‌های حرفه‌ای، برای ماهر شدن در زمینه خودشان سخت تمرین می‌کنند.
هیوارد می‌گوید:«در حالی که احتمالاً آن‌هاگیمر‌ها را نمی‌توان از میان مردم تشخیص داد زمانی که با نام‌های کاربری‌شان وارد می‌شوند، صدها هزار گیمر وجود دارند که می‌خواهند برای کاری که انجام می‌دهند، دیده شوند.»

مقاله کامل هیوارد را می‌توانید در سایت ThePlayer’s Tribune مطالعه کنید.

Demetrious Johnson، قهرمان ورزش UFC، یکی دیگر از ورزشکار‌های حرفه‌ای است که عاشق بازی‌های ویدیویی بوده و حداقل 15 ساعت از هفته را به استریم آن‌ها می‌پردازد. او حتی تصمیم دارد زمانی که حرفه ورزشی‌اش به پایان برسد، به صورت تمام وقت به استریم بازی‌ها مشغول شود.

cover

پاسخ دهید