گیم تایم: با Vocabulary Builder دایره لغات خود را افزایش دهید و با دیگران به رقابت بپردازید

0

گیم تایم: با Vocabulary Builder دایره لغات خود را افزایش دهید و با دیگران به رقابت بپردازید

یادگیری زبان انگلیسی به یکی از اهداف انسان های امروزی تبدیل شده است. روش های متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. در مطالب بخش اپ تایم  به شما اپلیکیشنی را معرفی کردیم که از طریق آن می توانستید 50 زبان مختلف را یاد بگیرید.در همین راستا،گیم تایم امروز به یک بازی برای یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دارد.Vocabulary Builder یک روش یادگیری برای برای 1200 کلمه ضروری زبان انگلیسی است.این اپلیکیشن که روش یادگیری آن مبتنی بر رقابت است می تواند دایره لغات شما را با روش های علمی افزایش دهد.اپلیکیشن دارای سطوح یادگیری مختلفی است که در ادامه به جزییات آن می پردازیم

 

بعد از نصب اپ شما باید یک حساب کاربری بسازید.گول حجم کم اپلیکیشن را نخورید.تمامی اطلاعات این اپ را باید از سرور آن دریافت کنید که البته نگران زمان آن نباشید .دانلود هر بخش کمتر از 30 ثانیه طول میکشد.در مرحله بعد، اپلیکیشن دو سوال از شما برای بهبود یادگیری و مشخص شدن هدفتان می پرسد که برای ورود به اپ باید به آن ها پاسخ دهید. سوال اول در مورد هدف شما از یادگیری لغات است که می توانید بین دو گزینه امتحانات تافل و … یا یادگیری برای تفریح یکی را انتخاب کنید. سوال بعدی در مورد سبک یادگیری است. گزینه اول مربوط به یادگیری تمرینی است ،گزینه دوم مربوط به یادگیری رقابتی و گزینه سوم ترکیبی از هر دو است. ما برای تست اپلیکیشن برای سوال اول “یادگیری برای تفریح” و برای سوال دوم یادگیری مبتنی بر “تمرین فردی” را انتخاب کردیم.

اپلیکیشن دارای سه بخش متفاوت برای یادگیری واژگان است. بخش اول General/GRE Words مربوط به واژگان ضروری است. بخش دوم که SAT Words نام دارد مربوط به واژگان آزمون SAT است که برای پذیرش در دانشکده های ایالات متحده است.بخش آخر مربوط به کلمات آزمون TOFEL است که با توجه به نیازتان می توانید یکی از سه بخش را انتخاب کنید.پیشنهاد ما برای شروع کار با اپلیکیشن، انتخاب بخش اول و یادگیری واژگان ضروری است.پس وارد بخش General/GRE Words می شویم و باز هم سه سطح مختلف را برای یادگیری می بینیم. برای یادگیری نحوه کار با اپلیکیشن گزینه Basic Words  را می زنیم و مرحله اول آن را انتخاب می کنیم.روش یادگیری اپلیکیشن بر اساس حدس کلمات است.اپلیکیشن کلمه ای که باید آن را یاد بگیرید به عنوان کلمه اصلی انتخاب می کند و شما باید از بین گزینه های ارائه شده ،گزینه نزدیک تر به آن را انتخاب کنید.بعد از انتخاب درست یا غلط، اپلیکیشن جواب درست را به همراه یک مثال به شما می دهد و در سوالات بعدی همان سوال را تکرار می کند و این کار تا جایی پیش می رود که شما تمامی کلمات را یاد گرفته باشید و وارد مرحله بعدی شوید.در هر بخش مسابقه ای برای رقابت شما با دیگر دانشجویان طراحی شده که قسمت بازی اپلیکیشین است و شما می توانید با توجه به سطح یادگیری تان به صورت آنلاین با دیگران به رقابت بپردازید. در این بخش ،تعداد بازیکنان فعال برای مسابقه را نشان داده است که تعداد بالای آن ها حاکی از این است که شما در این بازی هیچوقت بی رقیب نخواهید ماند. پس قدم به قدم یاد بگیرید و با مسابقه دادن توانایی های خود را بسنجید.

 

Vocabulary Builder را می توانید از لینک های زیر برای پلتفرم های اندروید و iOS ریافت کنید:

 

Vocabulary Builder – Android

Vocabulary Builder – iOS

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید