گیم تایم : بررسی بازی Drag Racing Club Wars

0

گیم تایم : بررسی بازی Drag Racing Club Wars

دِرَگ یه سبک از مسابقات اتومبیل رانی یا موتورسواری است که در آن راننده ها در یک خط مستقیم که معمولا طول آن 200 تا 400 متر است قرار می گیرند و با سبز شدن چراغی که چراغ کریسمس نام دارد شروع به حرکت کرده و اولین نفری که به خط پایان میرسد برنده مسابقه است. این سبک از مسابقه هم در بین بازی های موبایلی بسیار محبوب است و بازی های مختلفی برای این سبک از مسابقات به مارکت عرضه شده اند. در گیم تایم امروز به بررسی یکی از این بازی ها با نام Drag Racing Club Wars می پردازیم.

گیم پلی

گیم پلی بازی همانطور که گفته شد بسیار آسان است و شما باید با توجه به دور موتور دنده ماشین را عوض کنید تا از رقیبتان عقب نمانید. داشبورد ماشین در جلوی شما قرار دارد تا با توجه به رنگ بندی آن بتوانید بهترین زمان را برای عوض کردن دنده انتخاب کنید.طبیعتا زمان عوض کردن دنده برای ماشین های مختلف تفاوت دارد.یکی نکات جالب بازی ، ویبره گوشی شما طبق لرزش موتور است که حس خیلی خوبی به بازیکن می دهد.فضای مسابقات در شهر های مختلف جهان و همانطور که نام بازی به آن اشاره کرده است در کلوب های مختلف انجام می شود.اولین شهری که باید در آن به رقابت بپردازید لندن است.نگران یادگیری بازی نباشید، در ابتدای کار ،یک راهنما همه جا دنبال شماست و حتی به شما کمک می کند تا مرحله اول را برنده شوید.

گرافیک بازی

انتظار گرافیک یک بازی کسنول های بزرگ را از یک بازی موبایلی نداشته باشید! گرافیک بازی نسبت به حجمش دارای نمره خوبی است.

گاراژ

طبعا مثل تمامی بازی های ماشینی برای بدست آوردن ماشین های دیگر بازی،نیاز به اتمام مراحل و کسب امتیاز دارید. این بازی امکان سفارشی کردن ماشین ها را هم دارد که با رفتن به گاراژ شخصی تان می توانید این کار را انجام دهید.با زدن بر روی گزینه Upgrade می توانید موتور را بهینه کنید یا وزن ماشین را به حداقل برسانید.همچنین می توانید چرخ ها را عوض کنید،به ماشین تان نیترو اضافه کنید یا به آن یک موتور توربوشارژ اضافه کنید.

Tune Car

قسمت مهندسی گاراژ مربوط به این قسمت است.شما در این جا می توانید گیربکس ماشین خود را دستکاری کنید. با زدن بر روی گزینه Tunes List می توانید تنظیمات خود را ذخیره کنید و هروقت که به آن نیاز داشتید از آن استفاده کنید. گزینه Auto Tune همانطور که از نامش پیداست،تنظیمات گیربکس ماشین شما را به هوش مصنوعی بازی می سپارد.برای تست تغییرات گیربکس خود نیازی نیست که از گاراژ خارج شده و وارد یک مسابقه شوید، از همین قسمت و با زدن Test Drive می توانید گیربکس سفارشی خود را تست کنید.

Styling

هنر و ذوق خودتان را برای زیبا کردن ظاهر ماشین تان می توانید در این بخش نشان دهید.می توانید رنگ ماشین را عوض کنید.چراغ های نئون را به سینی ماشین تان اضافه کنید و به ماشین تان برچسب های مختلف بزنید.

Trophies

در صفحه اصلی بازی می توانید با فشردن Trophies به جزییات دقیق امتیازات خود دسترسی داشته باشید.تعداد مراحل گذرانده شده،امتیازات دریافت شده، ماشین های دریافتی و… را می توانید در این بخش مشاهده کنید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید